مرجع رسمي مقالات عطر و ادكلن

رايحه و اودكلن هم مثل رخت و جامه و كفش و كلاه

عطر زنانه خوشبو

در دنياي مُد، رايحه و اودكلن هم مثل رخت و جامه و كفش و كلاه و.... سال به سال، جديد مي شود ولي هر عطري براي هر سن و هرموقعيتي مطلوب وجود ندارد.
از عطرهايي مانند بولگاري، اسكادا و ايريا كه رايحۀ سنگيني دارا‌هستند، ترجيحاً در محافل قانوني به كار گيري فرمائيد. مدام بهتر ميباشد كه در مكا‌هاي قانوني از عطر ‌هاي تلخ، گرم، شيرين و تند به كار گيري فرمائيد.
/ در توليد عطرهاي تلخ معمولاً از اسانس هايي مانند ريشه درختان و چاشني ‌هاي تند شرقي به كار گيري مي‌كنند. عطرهاي شيرين و گرم هم عطرهايي ميباشند كه از رايحه و مزه شكلات و ميوه ‌هاي تابستاني برخوردارند.
// از عطرهايي مانند مادام روشاز، گپ، هوگو و آزارو ترجيحاً در محافل از صميم قلب و صميمي استعمال نمائيد. مدام بهتر ميباشد كه در محافل صميمانه و صميمي، از عطرهاي سرد و ترش به كار گيري فرماييد.
///بو سرد به عطري مي گويند كه احساس خنكي و طراوت را القاء ‌نمايد. استشمام اين عطرها معمولاً منجر مي گردد كه مزهِ ميوه هايي مانند خيار و هندوانه را بخاطر بياوريم.
////بو ترش به عطري مي‌گويند كه مزه مركبات را بخاطر بياورد. عطرهاي ترش نيز القاكنندۀ احساس تازگي و شادماني اند.
/////عطرهاي سرد و ترش منجر ادب روحي و رفع خستگي نيز مي‌شوند. لابد چشم ايد كه در باشگاه هاي ورزشي، هواي درون باشگاه را معمولاً با بو ‌هاي سرد و ترش مطبوع مي كنند. عطرهايي با مزه گلهاي وحشي مي توانند احساس صميميت بيشتري به دور و اطراف القاء نمايند.
//////از زمانهاي پيشين، اين اعتقاد و باور همچنان پابرجاست كه رايحه و ادكلن را مي بايست به پوست جلوي گردن و يا اين كه به مچ دست زد. حقيقت اين ميباشد كه زدن رايحه بر روي محل نبض ها مانند: مچ دست، مچ پا، پشت زانوها و نبض گردن (سبب متصاعدشدن رايحۀ بو گرديده و كلاً خوشايند ميباشد، ولي پزشكان پيشنهاد ميكنند به گردنتان رايحه نزنيد به اين دليل‌كه اين فعاليت، احتمال بيماريهاي پوستي را در‌اين منطقه ارتقا مي دهد.

طر بيانسه تيتر محبوبترين بو بريتانيا را به خويش اختصاص اعطا كرد + تصوير
مورخ درج : 1390/05/27
تعداد اكران : 10708
به نقل از پرداد وبه نقل ازام اس ان :: بو منتشر گرديده بوسيله بيانسه نولز، "هيت" تحت عنوان پرفروش ترين رايحه در بريتانيا شناخته شد.
بو توليدي به وسيله بيانسه برنده گرديده عطرهاي منتشر گرديده به وسيله ديگر صورت هاي سرشناس دنيا همچون "كولين روني" ، "ديويد بكهام" و "ماريا كري" را پشت راز بگذارد.

رايحه "كولين روني" اجرا كننده تلويزيوني و همسر وين روني بازيكن منچستر يونايتد با اسم "باترفلايز" دومي رايحه بريتانيا شناخته شد.
دو بو"هام" و "اينتيميتلي يورز" از ديويد بكهام به ترتيب در مقام سوم و پنجم قرار گرفتند و بو "لي لي پوت بلينگ" از ماريا كري هنرپيشه آمريكايي نيز تحت عنوان چهار‌مين بو برگزيده شد.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۱۳:۵۷ توسط:حامد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :