مرجع رسمي مقالات عطر و ادكلن

ادكلن منحصر به فرد نوجوان ها منزل

عطر زنانه خوشبو
ادكلن منحصر به فرد نوجوان ها منزل شما چقدر آن ها را راضي نموده است؟ ادكلن‌هايي براي نوجوان ها در بازار عرضه مي شوند غالباً عطر‌اي از گل‌هاي رنگارنگ و يا اين كه ميوه‌ها دارا‌هستند. بعضي ديگر نيز بو تندي از وانيل همپا دارا هستند. اما نوجوان ها هم از چنين ادكلن‌هايي استقبال مي نمايند و تا ساخت‌كنندگان از اين روش فرآورده خودشان را در سبد خريد مشتري‌ها ببينند. شدت و تندي بو از خصوصيت‌هاي بارز يك ادكلن منحصر نوجوان ها ميباشد و معمولاً بو متعادلي درين بازار چشم نميشود. با اين حالا در حالتي‌كه شايسته ترين ادكلن ها آن‌هايي مي‌باشند كه رايحه آنان زننده نباشد و ماندگاري بالايي داشته باشند تا حيث نوجوان ها دشوار پسند را جلب نمايند.

گزينش ادكلن منحصر نوجوان ها با دقت به وجود آيتم‌هاي مختلف يه خرده سرگردان كننده ميباشد. جستن آيتم‌اي باقيمت مطلوب و عطر‌اي خوب در حضور برندهاي كوچك و وسيع فعاليت دشواري ميباشد. با اعتنا به تجربيات و ويژگي ها توليد ها جان دار در بازار، درين نوشته‌ي علمي چندين ادكلن منحصر به فرد نوجوان ها ارائه شده‌است. توصيه مي كنيم پيشين از اينكه با نوجوان خودتان براي خريد به بازار برويد اين متن را بخوانيد.

 

1-ادكلن Marc Jacobs؛ يك ادكلن منحصر به فرد نوجوان ها دختر

ادكلن Marc Jacobs؛ يك ادكلن منحصر نوجوان ها دختر
اين ادكلن اختصاصي نوجوان ها در سال 2007 پباده سازي شده‌است. آوازه اين بو به خيال و خاطر نازكي و شيريني آن در كنار حسي از خلوص مو جود در بو ميباشد. اين ادكلن دارنده 4 تا 8 درصد از بو خالص ميباشد كه  سبب ساز گرديده بو آن به ملايم بودن شناخته شود. بيشتراز 1200 مشتري در سايتAmazon  امتياز پنج ستاره بدين ادكلن داده‌اند. اين بو عطر‌اي از بنفشه و توت‌خارجي وحشي داراست البته عطر اصلي تركيبي از ياسمن، روناس و گريپ‌فروت ميباشد. به خيال ملايم بودن بو و داشتن موضوع‌اي از رايحه مركبات، اين بو تعيين خير براي نوجوان ها دختر ميباشد.

2-ادكلن منحصر به فرد نوجوان ها پسر: Ralph Lauren Polo Blue
 


ادكلن منحصر نوجوان ها پسر: Ralph Lauren Polo Blue
جاي اينكه يك اسپري با بو‌اي شديد براي پسر نوجوانتان تعيين فرماييد كه بو آن به سرعت ناپديد شود، بهتر ميباشد آيتم‌اي گزينش نمائيد كه پسر دوست داشتني شما‌را در شروع بلوغ بامتانت و وزين نشان دهد. يك ادكلن منحصر به فرد نوجوان ها پسر كه با عطر‌اي دقيق و ملايم، به كار گيري از به‌اصطلاح “به ذوق و سليقه نمي‌زند” مورد پيشنهادي ما به شماست. اين رايحه عطر‌اي با تازگي دارااست و حسي از طراوت در نوجوان شما توليد مي كند.

 

3- ادكلن تيلور سوئيفت؛ منحصربه‌فرد نوجوان ها

ادكلن تيلور سوئيفت؛ منحصربه‌فرد نوجوان ها
به هيچ عنوانً خيره كننده وجود ندارد كه اسم خواننده دوست داستني نوجوان در كنار يك ادكلن منحصر به فرد نوجوان ها قرار بگيرد! اين فرآورده چهارم بو ايجاد گرديده با اسم تيلور سوئيفت، خواننده معروف ميباشد.  به‌طور مختص براي دختران نوجوان ها امروزي و بالغ پباده سازي گرديده كه علاوه بر بطري شكيل و قشنگ عطر‌اي شيرين و در عين هم اكنون تند دارااست. اين متاع يك كدام از شايسته ترين‌هايي ميباشد كه با اسم تيلور سوئيفت ايجاد مي گردد و براي نوجوان ها عشق و علاقه‌مند وي يك مورد دوست داستني خواهد بود.

 


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۵۱:۵۶ توسط:حامد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :