مرجع رسمي مقالات عطر و ادكلن

● چه عطري براي چه فصلي مطلوب ميباشد؟

عطر زنانه خوشبو

● چه عطري براي چه فصلي مطلوب ميباشد؟

دربين عطر ها بيشتراز هر چيز بو پرتقال، بهارنارنج، درخت كاج، چوب دمپايي و نعناع به جهت خنك بودن، احساس طراوت به به بشر منتقل مي كنند و براي فصل تابستان توصيه مي شود.

با اينكه بر روي شيشه بو و ادوكلنها هيچ اثري از دسته تركيبات معطر آن چشم نميشود، البته شناسايي ويژگيهاي روغنهاي معطر كمك بزرگي به خريد بو متناسب با ذوق وسليقه شخص مي كند. به حيث ميرسد اين مورد براي آن ها كه هنوز نمي دانند چه عطري مطلوب عزيزان و اطرافيانشان ميباشد، بسيار ديدني باشد.

▪ رز: به صورت كلي كساني كه اين عطر را مي پسندند، بسيار شيدا پيشه بوده و از شم زنانگي بالايي برخوردارند.

▪ زنبق: عطر اي جادو كننده كه علامت پاكدامني و عفاف و حجاب ميباشد. اشخاصي كه عطر زنبق را مي پسندند، اشخاصي جرأتمند محسوب ميشوند.

▪ ياسمن: بوي ياسمن مطلوب كساني ميباشد كه از خودباوري بالا برخوردارند و ولي بر عكس دوستداران به �رز� كه طولاني تر قصد به احساسات زنانه را از خويش نشان مي‌دهند، هوا داران عطر ياسمن تمايلات مردانه دارا هستند و اين را از طريق آرايش و پيرايش گيسو، خرقه پوشيدن و نحوه گفتارشان مي اقتدار فهميد. حتم داشته باشيد طولاني تر آدمهاي با عزم عطري با بو ياسمن را تعيين مي كنند.

▪ ميخك: بويي تند و تيز دارااست؛ مثل چاشني و جزو عطر هاي �spicg� شمرده مي گردد.

▪ ريحان: بوي گرم دارااست و به ياد آوري خاطرات كمك مي كند و سبب هماهنگي در بين روح و جسم مي‌شود، به همين ادله آشتي و متانت را به ارمغان مي‌آورد.

▪ چوب كفش تابستاني: بو شيرين داراست و آيتم اعتنا آقايان بوده و سبب ساز تعادل دربين روح و جسم مي‌گردد و به كنترل هيجانات دروني نيز كمك مي كند.

 

 


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۴۳:۰۹ توسط:حامد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :