مرجع رسمي مقالات عطر و ادكلن

بوي عطرتان در سرتاسر شب يا اين كه روز قادر و خوب باقي ميماند.

عطر زنانه خوشبو
شما بو عالي آيتم نظرخود را در قيمتي مطلوب پيدا نموده ايد، ولي هر عصر كه از آن به كارگيري مي‌كنيد، به زودي و در پهنا يكسري ساعت بوي آن از ميان مي رود. چرا اين واقعه مي افتد؟ طرز هاي را بياموزيد تا به شما اطمينان بدهد كه بوي عطرتان در سرتاسر شب يا اين كه روز قادر و خوب باقي ميماند. وب سايت آرايشگري دراين نوشته‌ي علمي به شما فراگيري مي‌دهد چه گونه از عطرها با ماندگاري طولاني استعمال كنيد.

۱- پوست تندرست سر به كارگيري چيره از محصول ها آرايشي و زيبايي ميباشد.نخست مطمئن بشويد كه پوست شما پيش از استعمال از رايحه به طور كامل شسته و پاك ميباشد.

۲- دقت فرمائيد كه چه جور مواد بهداشتي پوست و تن منجر ميشود كه تن شما بوي تندي داشته باشد. در شرايطي كه از رايحه براي اين منظوراستفاده مي‌كنيد كه بوي تن شما‌را بپوشاند، اين عطر وعطر به بازه طولاني نمي ماند و آخر و عاقبت بوي تن شما بر رايحه غلبه مينمايد.

۳- در صورتي‌كه بوي تن شما به شكلي ميباشد كه اثر بو را از في مابين ميبرد، قبلي از به فعاليت بردن بو از توليد ها بهداشتي و آرايشي مطلوب به كار گيري نماييد.

۴- اعتنا نمائيد كه رايحه را در جايي كه ماده بوبر يا اين كه ضد تعريق به كار گيري نموده ايد، به فعاليت نبريد. بوبرهايي با بو ملايم بوي بو شما‌را نمي پوشاند، بلكه آن را ارتقاء مي‌دهند. بوبرها هر مدل بوي عرق را از در بين مي‌برند و سبب ساز مي‌شوند كه عطر بو به خير تن شمارا خوشبو نمايد.

۵- پيشين از استعمال از رايحه مطمئن گرديد كه خراش و جراحت روبازي بر روي پوست خويش نداريد، چون مخلوط بو با مايعات تن سبب ساز توليد بوي نامطبوع مي‌شود.

توليد رطوبت براي طولاني تركردن عصر بو
۱- عطرها در دور و اطراف مرطوب ماندگاري بيشتري دارا‌هستند. گذشته از به كارگيري از بو، نخست شرايط پوست خويش را نظارت فرمائيد؛ آيا پوسته پوسته و كم آب ميباشد يا اين كه مرطوب و سالم ميباشد.

۲- در‌حالتي كه پوست شما كم آب ميباشد، از يك كرم مرطوب كننده استعمال فرماييد تا به ساخت رطوبت و نرمي پوست شما ياري دهد. اعتنا داشته باشيد كه كرمي گزينش فرماييد كه شبيه بوي رايحه شما باشد.

۳- پيش از استعمال از رايحه، اذن بدهيد تا كرم قابل انعطاف كننده به نيكي به وسيله پوستتان جذب بشود.

۴- مطمئن بشويد كه قسمتهاي حساس بدنتان مرطوب شده‌است. وسيع ترين قسمت هاي تن براي پاشيدن بو مچ، گردن و پشت زانوي شما ميباشد.

۵- بو را بر روي تن خويش بپاشيد و اطمينان نتايج نماييد كه در قسمتهاي اصلي قرار گرفته ميباشد تا ماندگاري بيشتري داشته باشد.

۶- يادتان باشد كه بو را پيش از پوشيدن جامه به خويش بزنيد. اگرچه ممكن قسمتهاي اصلي كه يادآور شديم با خرقه پوشيده شود، البته زماني كه رايحه را مستقيما به روي پوست خويش بزنيد، بو ماندگاري بيشتري نسبت به وقتي كه به روي جامه خويش بزنيد، خواهد داشت.

۷- در صورتيكه پوستي داريد كه بعداز زدن كرم مرطوب كننده، كم آب باقي مي‌ماند؛ مي بايست رايحه را در حين روز و شب در نقاط متعدد تن تكرار نماييد؛ چون پوست كم آب رايحه را مي مكد و عطر آن را زودتر از در بين مي‌برد.

۸- طبيعتا بوهاي تند اضافه از بوهاي ملايم ماندگاري دارا‌هستند. پس در تعيين بو خويش توجه فرمائيد.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۵۷:۱۵ توسط:حامد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :