مرجع رسمي مقالات عطر و ادكلن

بو را خريدم و رايحه كردم

عطر زنانه خوشبو

اينجانب براي اولي توشه امروز اين بو را خريدم و رايحه كردم ، بالافاصله در پي رايحه ياس در آن بودم ، حقيقتا تشنه ي آن بو بودم و بهش رسيدم . بگذاريد يك چيز را صريح بيان‌كنم ، اينجانب حقيقتا دلداده آن شدم . ياس به اندازه ي كافي كار كشته ميباشد ولي به جهت وجود مركبات تا حدودي بو تقسيم مي‌گردد . ولي نت هاي گل صد توماني و چوب هم  جذابيت يگانه خويش را دارااست .

 

Product query failure: cURL error 28: Operation timed out after 5002 milliseconds with 0 bytes received

۱۴- خريد ادكلن زنانه Bamboo EDP

تا به اكنون به‌اين مسئله تامل نموده ايد كه ياروهمدم بردن بو در مهاجرت ممكن ميباشد دردسر داشته باشد؟ آري صراحت دارد ، در مرحله نخستين چنانچه بدشانس باشيد سروان بازرسي فرودگاه ممكن ميباشد مجبورتان نمايد تا همانجا رايحه را از چمدانتان بيرون نماييد و احتمالا هم نميتوانيد به خانه بازگرديد و بايستي با ادكلن خويش خداحافظي نمائيد . ولي اين جديد غول نخستين ميباشد! استرس اينكه حين باربري شيشه ي رايحه بكشند هم حقيقتا قضيه خير و خوبي وجود ندارد ! از طرفي خريد يك بو در مقصد هم به صرفه وجود ندارد زيرا نميتوانيد با خويش به منزل بازگردانيد پس شايسته ترين راهكار چه چيزي است؟ توصيه ما اين ميباشد كه شيشه هاي پلاستيكي خالي رايحه را تنظيم فرمائيد و پاره اي از رايحه را درون آن بريزيد . هم كوچك و قابل حمل ميباشد و هم خطر خاصي براي وسيله هاي ديگري كه باطن چمدان حمل مي كنيد ندارد . ولي به‌اين مورد اعتنا نماييد كه درصورتي كه رايحه را درون يك باكس بگذاريد ترازو تبخير ذيل تري هم خواهد داشت و مي توانيد با خيال و خاطر ريلكس به مسافرت برويد . ولي حقيقتا هر عطري را ميتوان با اين ترفند با خويش حمل كرد؟ مسلما خير! نميتوانيد از نه مقدار متعددي از عطري كه با هزينه زياد خريده ايد بگذريد . مي خواهيم يك بو بدون پول با خصوصيت هاي مطلوب به شما معرفي كنيم كه خيلي ريلكس هم بتوانيد آن را تنظيم فرماييد . بو فرانك اويلر بامبو بعنوان يك رايحه خوب و اما نسبتا ارزان ارزش چهاردهمين موردي ميباشد كه به بازنگري آن مي‌پردازيم . عطر ي اين بو بعنوان معرف يكي مهمترين گياهان شرقي يعني بامبو گزينش شده‌است . عطري حساس و دقيق كه با تركيبي از برگ عناب و برگ هاي بنفش و توت سياه خويش را نشان مي دهد . اما نبايد نت هاي مبنا را فراموش كنيم كه از ادغام خس خس ، مشك و سدر تاسيس شده است . اين رايحه مي تواند يك توصيه وسوسه انگيز براي مهاجرت هاي بهار و فصل تابستان باشد . يك رايحه خنك و شيرين در تعطيلات تابستاني مي‌تواند جذابيت بسيار بالايي داشته باشد . حيث يكي‌از خريداران اين بو را مي‌خوانيم :

 

يك جور گل خطي كه بنظرم تا يك ساعت ماندگاري خيلي نيكي داشت . همانگونه كه در نت هاي بو روايت شده خويش را نشان مي‌دهد و شما چيز غير معمولي اي حس نمي‌كنيد . عطري از گل كه در حوالي پوست قرار مي‌گيرد و خويش را نشان مي‌دهد . بنظرم مي توانيد از اين رايحه در يك پيك نيك و يا اين كه حين بازي با طفل ها استعمال فرماييد و ولي اين رايحه بنظرم يك بو غير روزانه ميباشد .


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۵:۱۶ توسط:حامد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :