مرجع رسمي مقالات عطر و ادكلن

عطرهاي خوشبو و ماندگار زنانه

عطر زنانه خوشبو

معرفي عطرهاي خوشبو
بو بولگاري گونه Omnia Coral EDT
اين بو خوشبو و فوق العاده كه او‌لين رايحه ليست ۱۰ ادكلن زنانه خوشبو و ارزان مي‌باشد، كالا مارك خوش اسم بولگاري بوده كه در سال ۲۰۱۲ بوسيله مستر نوز پر اسم و رسم خويش يعني آلبرت موريلاس ساخت و روانه بازار شد. با به كار بستن از اين بو خوشبو شما شم احساساتي بودن و جواني پيدا خواهيد كرد به دليل آن كه در نت اول خويش بو هاي ترنج و توت خارجي وحشي را استشمام خواهيد كرد و بعد در نت مياني مي‌توانيد بو عالي انار، گل باميه و نيلوفر آبي رنگ را تجربه نمائيد و حس راز معاش داشته باشيد. در نت نهايي نيز اين رايحه عطر مشك و سدر را پخش خواهد كرد تا در فيض عطر اي شيرين را داشته باشد. شما ميتوانيد اين ادكلن زنانه خوشبو و ارزان را از لينك و پيوند پايين خريداري نمائيد


ادو تويلت بولگاري Omnia Coral
ارزش براي شما: ۴۷۵٬۰۰۰ تومان
مشاهده جنس و خريد
توصيه ويژه
رايحه لاليك گونه Le Parfum EDP
لاليك مدام برندي دوست داستني و پربازديد ميان خانوم بوده ميباشد و اين دليلي جز ارائه بو هاي خوشبو و خوشگل نمي تواند داشته باشد. اين ادكلن زنانه خوشبو و ارزان قميت نيز همين سيرتكامل ميباشد و دارنده ظاهري بسيار خوشگل بوده كه در كنار عطر هاي ترنج و فلفل سياه، ياسمن و آفتاب گردان و بادام، دانه تونكا و چوب دمپايي و وانيل منجر به وجود وارد شدن يك رايحه خوشبو با عطر ملايم و شيرين شده‌است. اين بو ۱۰۰ ميلي ليتري مال مرزو بوم فرانسه ميباشد و سختي قيمتي آن ۱۵۰تا۲۰۰ هزار تومان مي‌باشد. در شرايطي‌كه ميخواهيد مدام ميان عزيزان خويش بوي نيكي داشته باشيد به هيچوجه اين ادكلن زنانه خوشبو و ارزان بها را از دست ندهيد.

معرفي 10 ادكلن زنانه خوشبو و ارزان ارزش 100تا200 هزار توماني


ادو پرفيوم لاليك Le Parfum
بها براي شما: ۳۶۱٬۰۰۰ تومان
مشاهده فرآورده و خريد
توصيه ويژه!!
بو پاكورابان دسته Black XS EDT
پاكوربان بلك نيز از رايحه هاي خوشبو با ماندگاري بسيار بالا است. اين رايحه را مي شود به تيتر يك كدام از شايسته ترين هاي ادكلن زنانه خوشبو و ارزان بها دانست. ظواهر اين رايحه صورتي و سياه رنگ ميباشد كه در شيشه اي خوشگل قراردارد و ميتواند هر خانومي را به سمت خويش جذب نمايد. اين بو در نت آغازين خويش بو آلوچه، فلفل صورتي، زغال لخته را پخش خواهد كرد و بعداز آن نيز در نت مياني بو خوب گل رز، كاكائو و بنفشه شيرين را خواهد داشت تا تداعي كننده يك عطر شيرين باشد و در غايت در نت آخري خويش عطر اسانس هاي وانيل، نعنا هندي و چوب را به مشام خواهد رسانيد. اين رايحه براي خانوم هاي مالامال انرژي و خنده رو پيشنهاد ميشود تا از شادابي ان ها هيچ زمان كاسته نشود.

ادو تويلت پاكورابان Black XS
بها براي شما: ۵۹۵٬۰۰۰ تومان
بو اكسيس دسته Floral Gold EDFP
شايد يكي‌از زيباترين رايحه هاي جانور در بازار همين رايحه اكسيس فلورال گلد باشد. اين رايحه بر روي شيشه خويش پباده سازي فوق العاد زيبايي داراست كه هر گاه به آن نگاه نماييد سرشار از انرژي خواهيد شد و وقتي جذاب خيس مي‌شود كه با عطر هاي نارنج و انگور و گل نيلوفر و ياسيمين و كهربا و مشك انرژي مضائفي اخذ فرماييد. اين بو طبع معتدلي دارااست و مي اقتدار از آن در هر فصلي از سال بهره برد و از آن لذت پيروزي؛ همينطور بو آن نيز شيرين و خنك و گلي است. مارك اكسيس براي مرز و بوم فرانسه است و ادكلن زنانه خوشبو و ارزان بها فلورال گلد نيز بوسيله تيم INCC ساخت و روانه بازار شده‌است. براي فراهم نمودن داده ها طولاني تر و همينطور خريد بدون واسطه اين رايحه به پيوند پايين رجوع‌نماييد.
ادو پرفيوم اكسيس Floral Gold
ارزش براي شما: ۳۴۵٬۰۰۰ تومان

بو آرماند باسي دسته Happy In Red EDT
هپي اين رد عطري هست كه از آن در زمستان مي اقتدار شايسته ترين به كارگيري را كرده و در هواي سرد سرشار از انرژي شد به اين دليل كه اين بو طبع گرمي داراست و با عطر خوب خويش در نت آغازين آن عطر فلفل صورتي و پرتقال ماندارين پخش خواهد شد، و آن‌گاه در نت مياني عطر زنبغ ياس و سنبل به مشام دور‌وبري ها خواهد رسيد تا هم زمان با ادب انرژي وصف ناپذيري نيز تزريق كند و در غايت در نت آخرين بوي اسانس هاي مشك و نعنا هندي و خس خس را استشمام كرده و شم عالي پيدا نمائيد. اين رايحه فرآورده مارك آرماند باسي از ميهن اسپانيا است و در سال ۲۰۱۲ توسط مستر نوز Sylvie fischer ساخت و به بازار معرفي شده‌است تا در ليست ۱۰ ادكلن زنانه خوشبو و ارزان ارزش ما نيز قرار بگيرد.
ادو تويلت آرماند باسي Happy In Red
ارزش براي شما: ۱۹۸٬۰۰۰ تومان

رايحه چوپارد جور Happy Spirit EDP
مارك چوپارد با معرفي رايحه هپي اسپيريت مردم را هيجان زده كرد به دليل آن كه شيشه اين بو به صورت يك قلب است و ترازو رايحه باقيمانده نيز از خارج قابل مشاهده بوده و مي اقتدار را روءيت كرد. اين بو خوشبو كه مشقت قيمتي آن ۱۰۰تا۱۵۰ هزار توماني مي‌باشد مي‌تواند يك تعيين ايده آل براي خانوم هايي باشد كه عطر هاي شيرين را دوست دارا‌هستند. اين رايحه در بهار و فصل‌تابستان ميتواند همت فوق العاده اي داشته باشد و در گرماي روز كاربر را سرشار از ادب نمايد به دليل آن كه طبعي خنك كرد. مارك چوپارد براي مرزوبوم سوئيس مي‌باشد و شما مي‌توانيد ورژن اصل و اورجينال اين بو را كه ۵۰ ميلي ليتري نيز است از لينك و پيوند ذيل خريداري نماييد.
ادو پرفيوم چوپارد Happy Spirit
ارزش براي شما: ۳۴۰٬۰۰۰ تومان

رايحه جاستين بيبر نوع Someday EDP
جاستين بيبر هنرمند و خواننده برنا كه در راز تا راز جهان شناخته شده‌است در سال ۲۰۱۱ او‌لين رايحه را با اسم سام دي به عنوان مارك جاستين بيبر روانه بازار كرد. اين رايحه خوشبو كه عطر اي ميوه اي و گلي داراست بسيار گزينه اعتنا دختران ۱۴ تا ۱۸ ساله قرار گرفت و از اين رو اين مارك چيره شد به آن چه هدفش را داشت دست يابد. طبع خنك سام دي و ارزش ۱۵۰تا۲۰۰ هزار توماني آن منجر شده‌است تا اين بو نيز در ليست ۱۰ ادكلن زنانه خوشبو و ارزان بها قرار گيرد، از اسانس هايي كه در ايجاد اين بو مصرف شده ميباشد مي شود به گلابي، تمشك، پرتقال ماندارين، ياسمن و وانيل اشاره نمود. ظواهر اين رايحه نيز شيشه اي پر‌نور بوده كه درب آن همانند يك گل قرمز‌رنگ است؛ در شرايطي‌كه بدين بو عشق و علاقه مند گرديده ايد  ​
ادو پرفيوم جاستين بيبر Someday
ارزش براي شما: ۰ تومان

رايحه گس دسته GIRL EDT
هشتمين عطري كه تواسنته ميباشد خودش را در ليست ۱۰ ادكلن زنانه خوشبو و ارزان جاي دهد مرتبط با مارك گس مي‌باشد. رايحه گرل از آن گونه از رايحه هايي ميباشد كه نمي قدرت در جايي صحبت از بو هاي ارزان قميت و خوشبو به در بين آورد ولي اسم گرل گس را در آنجا مشاهده نكرد. اين بو در نت آغازين خويش بو برموگات، طالبي و تمشك را خواهد داشت و بعد از آن در نت مياني عطر ملخ سياه، زنبغو اركيد را پخش خواهد تا در نت آخري با مخلوط شدن عطر هاي وانيل و چوب دمپايي تشكيل دهنده يك رايحه بسيار خوشبو با طبع گرم را بدهد. اين رايحه كالا مملكت امريكا مي‌باشد و بسته بندي صورتي رنگ دارااست كه آيتم عشق و علاقه دختران برنا و شيك پوش هست. براي خريد اين ادكلن زنانه خوشبو و ارزان بها ۱۵۰تا۲۰۰ هزار توماني از لينك و پيوند تحت به كار گيري كنيد.
ادو تويلت گس Girl
ارزش براي شما: ۳۴۵٬۰۰۰ تومان

بو لنوين نوع Marry Me EDP
لانوين يكي سابق ترين مارك هاي رايحه سازي مي‌باشد و چهت نيل به برد درين صنعت پستي بلندي هاي متعددي را تجربه نموده است. بو كه در اينجا قصد معرفي آن را داريم مري مي اسم دارااست كه براي خانوم هاي في مابين سال و برنا مورد بسيار نيكي مي‌تواند باشد. اين بو خوشگل رو همينطور دارنده طبع گرمي مي‌باشد كه مي قدرت آن را در فصل‌زمستان و فصل‌پاييز كه هوا سرد مي گردد به كار گرفت و در نقط ي اوج سوز‌و‌سرما با عطر آن سرشار از انرژي شد. رايحه لنوين مري مي كالا مرزو بوم فرانسه مي‌باشد و در بسته بندي هاي ۱۰۰ ميلي ليتري با ارزش ۱۰۰تا۱۵۰ هزار توماني به فروش مي‌رسد. تني چند از اسانس هاي به فعاليت رفته در‌اين بو عبارتند از: نارنج، هلو، ياسمن، مگنوليا، سدر، مشك و كهربا.

معرفي 10 ادكلن زنانه خوشبو و ارزان بها 100تا200 هزار توماني


ادو پرفيوم لنوين Marry Me
ارزش براي شما: ۳۷۹٬۰۰۰ تومان

بو لاليك دسته Azalee EDP
مارك لاليك به قدري بين خانوم ها دوستداشتني و معروف است كه باري ديگر عطري از اين مارك را در ليست ۱۰ ادكلن زنانه خوشبو و ارزان قرار گرفت. اين مارك به صورت عجيبي دوست داران متعددي را از خانوم هاي برنا و بين سال براي خويش گردآوري نموده است. درين ادكلن زنانه خوشبو و ارزان بها خويش نيز در نت آغازينش بو هاي فريجا، هلو و ترنج را به مشام خواهد رساند و در نت مياني نيز بو اسانس هاي ياسمن، وسيع گيا، بلومريا و گل رز را پخش خواهد كرد و در غايت در نت آخرين نيز بو چوب كفش تابستاني و مشك و نعنا هندي را پخش خواهد كرد.

 

اين ادكلن زنانه خوشبو و ارزان بها در بسته بندي هاي ۱۰۰ ميلي ليتري با ارزش ۱۵۰تا۲۰۰ هزار توماني به فروش ميرسد كه شما نيز مي‌توانيد از لينك و پيوند تحت مبادرت به خريد آن فرمائيد. همينطور اين رايحه طبعي معتدل داراست كه مي قدرت از آن در هر فصلي از سال به كار گيري كرده و لحظات نيكي را با عطر شيرين و ملايم آن توليد.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۶:۴۴ توسط:حامد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :