مرجع رسمي مقالات عطر و ادكلن مرجع رسمي مقالات عطر و ادكلن .

مرجع رسمي مقالات عطر و ادكلن

تاريخچه بو

عطر زنانه خوشبو
تاريخچه بو
واژه و كلمه Perfume از واژه Fume در معناي دود گرفته شده‌است، به دليل آنكه در روزگار باستان بشر ها براي به وجود آوردن عطر خوش از سوزاندن مواد معطر به كار گيري مي كردند. بو ماده‌اي ميباشد كه براي خوشبو كردن تن و يا اين كه گوشه و كنار حريم از آن به كارگيري مي گردد. بو ها در پيشين از مواد طبيعي و امروزه از مخلوط اسانس‌ها، حلال‌ها، ثبت كننده‌ها و تركيبات معطر ساخته مي شوند. به صورت كلي مواد تشكيل دهنده عطرها، از روش استخراج از منابع طبيعي (حيواني يا اين كه گياهي) و يا اين كه از مواد شيميايي تنظيم ميگردند. با مراجعه به متن ها‌ سابق و مطالعات و حفاري‌هاي باستان‌شناسان معين گرديده‌ كه بو ها در برخي از فرهنگ و تمدن‌هاي اول انساني وجود داشته‌اند و هنر رايحه سازي در حين باستان از مصر و دربين النهرين ابتدا شده‌است.

اردمي

ديرين ترين عطرها  از سوزاندن چوب ها به وجود مي آمدند. بشر هاي ناندرتال افرادي بودند كه براي اولي توشه در مورخ انسان بو خوشي كه از سوزاندن چوب هاي معطر به دست مي آمد را كشف كردند. از ديرباز تا كنون آدم ها به‌دنبال كشف داروهاي گياهي بودند تا بتوانند بر بيماري ها غلبه نمايند، درين در ميان مواد معطري نيز كشف مي شدند كه از آن ها بو و عطر خوش بدست مي آمد. به اين ترتيب رايحه و دارو دارنده خواستگاه مشتركي مي باشند و در پيشين فن عطرسازي و دارو سازي از يكديگر غيروابسته نبوده اند.


داراي ارتباط بخوانيد : بو هاي گوناگون در گونه هاي بو


تاريخچه رايحه در عالم
براي اولي توشه در مورخ مصريان از بو تحت عنوان بخشي از مراسم مذهبي خودشان به كار گيري كردند. دست نويس هاي باستاني بر روي سنگ قبر ها در مصر باستان و دربين النهرين نشان ميدهد كه بو درين دو حيطه از فرهنگ و تمدن بشري بيشتراز 5000 سال عمر دارااست. روحانيون مصر باستان را تحت عنوان پدران بو ميشناسند به دليل آنكه آنان با به كار گيري از بو بوي بد قربانيان پيشكش خويش را از ميان مي بردند. از زمان باستاني تا قرنها وسطي عطرها به صورت انحصاري به مراسم هاي مذهبي مانند موميايي كردن مردگان و غبارروبي آرامگاه ها اختصاص داشتند. 

مصري ها يقين داشتند كه سوزاندن چاشني جات و مواد خوشبو خدايان را خوشنود خواهد نمود. مصري ها با حريق زدن  صمغ، گياه سمار، سرو كوهي و ... همت مي كردند عطر هايي دل نشين ساخت نمايند تا سبب ساز خشنودي پروردگار گرديده و مطمئن باشند كه پروردگار خورشيد را هر روز از ذيل زمين خارج مي‌آورد! امروزه شما ميتوانيد از اتاق رايحه بنا شده در محل عبادت ادفو در مصر ديدن فرماييد جايي كه دستخط هاي باستاني نشان دهنده راهبرد هاي اصلاح كردن گونه هاي عطرها مي‌باشند. به كار گيري طبقه تسلط مصري، فرعون ها و روحانيون از رايحه به نحوي  بوده كه حتي بعداز مردن آن‌ها‌را در اتاق هاي معطر دفن مي كردند. بو عطرهايي كه در بقاع هاي فرعون به كارگيري مي گرديده به حدي كار كشته بوده كه زماني باستان شناسان اين بقعه ها را در سال 1897 گشوده كردند،  بوي خوش بو از آن‌ها به مشام مي رسيده ميباشد. مصري ها از گل ياس، صمغ، درخت كندر، سوسن سپيد و عسل در ساختن عطرهايشان بسيار استعمال مي كردند و ديدني اينجاست كه هنوز هم اين موادسازنده از مهم ترين مواد صنعت هاي رايحه سازي ميباشند.

بعداز مدتي به ندرت رايحه و خوشبوكننده ها از انحصار روحانيون مصري بيرون شد و مردم معمولي نيز از اين مواد به كار گيري مي كردند. مصري ها از هند مواد معطر و چاشني هايي  مثل زنجبيل، چوب دمپايي و فلفل خريداري مي كردند و به اين ترتيب در موضوع ايجاد مواد معطر پيشرفت كردند. امروزه نيز مصري ها در ايجاد عصاره هاي روغني صنعت بو كه بخش مهمي از مواد نخستين ايجاد رايحه در عالم را تشكيل ميدهد، مقام ويژه اي دارا هستند.

 

تاريخچه بو در يونان و روم
اين يوناني ها بودند كه او‌لين عطرهاي مايع را براي استعمال بر روي تن را صحيح كردند. ولي اين بو ها با عطرهاي مدرن بسيار تفاوت داشتند. در واقع اين رايحه هاي مايع، پودرهاي خوشبويي بودند كه با روغن مخلوط گرديده و در آن از الكل به كارگيري نمي‌شد.  آنها با له كردن گياهان معطر، صمغ ها و ديگر گياهان، و با تركيب كردن آنان با گونه هاي روغن ها، روشي نو اي براي اصلاح كردن بو ها پيدا كردند تا بتوانند به طور روزمره از آن‌ها به كار گيري نمايند. براي يونانيان عنصرها عطرها همانند طلا جواهرات بود تا جايي كه در طول تسخير شرق به وسيله اسكندر اين عنصرها احتكار مي شدند. يوناني عشق بسيار متعددي به رايحه داشتند و مخارج بسيار متعددي را صرف واردات مواد معطر مي كردند. اين عشق تعجب آور تا جايي پيش رفت كه سولون، فرمانروا قرن ششم درين مملكت به كارگيري از بو را ممنوع كرد تا در مخارج روان مرزوبوم صرفه جويي شود. اما اين ممنوعيت دوام چنداني نداشت. در امپراطوري روم كه آكنده‌از زرق و برق بود و معاش تجملاتي از اهميت بخش اعظمي دارا بود آبشارهايي از گلاب و رايحه هاي هاي بسيار خوش عطر وجود داشت تا گوشه و كنار را براي حضار عطرآگين نمايند. همينطور در حافظه موقت باستان تعداد متعددي عطرفروشي وجود داشت. در افسانه ها آمده كه كلوپاترا ملكه روم، بادبان هاي كشتي خويش را غرق در بو كرده تا برند آنتوني بوي اورا گذشته از اينكه خودش را ببيند بشنود و از وارد شدن وي آگاه شود.

طبق شواهد و متن‌ها تاريخي او‌لين شيمي‌دان جهان زني بنام تاپوتي بوده كه طبق لوحه‌ هاي باستاني خط ميخي در هزاره دوم پيشين از تولد ميان النهرين مستقر بوده ميباشد. وي او‌لين عطرساز تثبيت گرديده مورخ ميباشد كه با ادغام و تقطير گل‌ها، روغن ها و بقيه مواد معطر چيزي مشابه به عطرهاي مدرن ساخت كرده است.

باستان شناسان ديرين‌ترين كارخانه ايجاد رايحه عالم را در سال ۲۰۰۵ ميلادي در قبرس كشف كردند. اين كارخانه بيش تر از 4 هزار سال عمر داراست. در‌اين سوله دستگاه هاي تقطير، قيف، ظروف پياله اي براي ادغام كردن رايحه و بطري هاي بو كشف شويد. 

 


 

 


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۰:۳۹ توسط:حامد موضوع:

بو را كجا حفظ كنيم؟

عطر زنانه خوشبو

 

بو را كجا حفظ كنيم؟

اين هم سوال خير ميباشد! مراقبت رايحه هم مثل هر گونه اثاثيه آرايشي و بهداشتي اهميت متعددي دارااست. به اين دليل كه شما با يك وسيله شيميايي راز و فعاليت داريد و نوروروشنايي و رطوبت و گرما و سوزوسرما مي تواند بر خواص ان اثر بگذارد. مدام از سفت شدن درب ادكلن مطمئن گرديد.

 

هيچ وقت شيشه ادكلن ها را روبروي فروغ و روشنايي آفتاب قرار ندهيد.

همواره ادكلن هايي با شيشه هاي تيره و مات را به جاي شيشه هاي واضح گزينش نمائيد.

كدام عطر ها به يادماندني ترند؟

برخي از ايجاد كنندگان ادكلن ، كارايي مينمايند تا با به كار گيري از مشك و عنبر، ماندگاري رايحه بو خويش را ارتقا دهند. معمولا معيار ماندگاري پرفيوم ها و ادو پرفيوم ها به همين خيال و خاطر اضافه از ديگر ادكلن ها بوده و درصورتي كه واحد سنجش ماندگاري بو براي شما اهميت دارااست، سراغ اين دو نوع برويد.

 

به چه شكل بو بزنيم؟!

آري! بو زدن هم آداب يگانه خويش را دارااست. چرا‌كه شما هيچ زمان ادكلن را روي كفش خويش يا اين كه كلاه و حتي روي جوراب و كمربند خويش نمي زنيد. چنانچه مي خواهيد ماندگاري ادكلن  شما زياد شود و تر و تميز ناچار به به كار گيري از ان و كاهش حجم ان نشويد به پيشنهاد هاي ذيل اعتنا نماييد:‌

 

بهتر ميباشد ادكلن را روي بخش هاي نبض دار تن اسپري فرماييد.

در اسپري كردن بو روي پوست، مسافت را خيلي نزديك قرار ندهيد!

در صورتي‌كه ادكلن را از مسافت نزديك اسپري فرماييد، رايحه در يك نقطه انباشته شده و احتمال اينكه بوي تلخي ارتقاء پيدا فرماييد زياد مي گردد!

۳ نصيب تن:‌مچ- آرنج و گردن جاهايي ميباشند كه بهتر ميباشد بو را اسپري نماييد.

همواره ادكلن را در مسافت ۱۰ تا ۱۵ سانتيمتري از تن اسپري نماييد و به آرامي اسپري فرمائيد.

مخلوط اسپري روي مچ دست و گردن يا اين كه حتي روي بخشي از جامه كه يك سري لايه روي هم قرار ميگيرد، پروژه عالي ادكلن زدن با پخش بوي بالا شمارا كامل شدن ميكند!

بعضي سفارش ميشود كه در حالتي‌كه مي خواهيد تمامي قسمت هاي خرقه، معطر شود، ادكلن را در هوا اسپري كرده و يك سري ثانيه پايين محل اسپري قرار بگيرد تا بو روي همگي تن شما اصطلاحا بشيند!

براي اينكه مدام احساس نيكي از ادكلن زدن مارك متبوع داشته باشيد، حتي المقدور از ست رايحه استعمال نماييد كه ژل شستشو نيز در چنگ شما قرار مي‌دهد. در استحمام، شستن تن از پا به بالا سبب ساز ميشود تا بو لوسيون به سمت بالا رفته و خيلي خوب روي تن شما بنشيند.

روانشناسي بو را بدون شوخي نگيريد!

خيلي ها فكر‌مي‌كنند كه در حالتي‌كه شخصي عطري با بو تلخ را اسپري نموده است، از نگاه سايكولوژي، تغيير و تحول پذير نيستند و محافظه كارند! يا اين كه وحشيانه و غير احساسي مي باشند! يا اين كه در حالتي‌كه شخصي عطرهاي تيز و تند را به كار گيري ميكند، بي ترديد اعتماد‌به‌نفس  بالا داشته و خوداتكايي زياد از خصايص او به شمار مي رود! يا اين كه در‌حالتي كه شخصي مدام عطرهايي با بو شيرين و گرم را گزينش مي‌نمايد، خوش مشرب و فعال و فداكار و متولد ماه مهر و . . .  مي باشد!

 

در واقع اين ويژگي ها، پارمترهاي تاييد گرديده علمي وجود ندارد و بيشتراز انكه مستندات آكادميك باشد، داستان هاي محاوره اي روزانه اشخاص ميباشد و شالوده علمي ندارد. به اين ترتيب هيچ زمان مبتني بر بو و مارك رايحه ، به قضاوت بقيه افراد نپردازيم.

 

 

 

( عطري از مارك بريتني اسپيرز: BRITNEY SPEARS THE NICE REMIX)

 


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۳۴:۲۸ توسط:حامد موضوع:

رايحه زنانه بولگاري رز اسنشيال

عطر زنانه خوشبو

رايحه زنانه بولگاري رز اسنشيال (Bvlgari Rose Essentielle)كارايي فرمائيد در شرايطي كه قصد خريد رايحه ديگري داريد، اين بو را رايحه نكنيد، چرا‌كه شمارا مدهوش خواهد كرد به گونه اي كه گزينش گذشته خودتان را فراموش مي كنيد. خالق رايحه، بيترس پيكت ايتاليايي ميباشد. اين بو جنس سال ۲۰۰۶ بوده و دارنده عطر‌اي گلي ميباشد. خنك و شيرين بودن آن بو را مطلوب روزهاي گرم سال نموده است. آنچه كه همگي درباره ي اين رايحه ميگويند، بوي به يادماندني و پراكندگي خوب آن ميباشد. بولگاري رز اسنشيال، تركيبي از توت سياه، بنفشه، رز به يار نت‌هاي مياني گل ابريشم، گل محمدي و ياس و در غايت نت آخرين چوب كفش تابستاني سپيد، چوب گاياك، مشك و نعناع هندي ميباشد.




بو زنانه بولگاري پور فم (Bvlgari Pour Femme)اين رايحه به مانند يك دوست مستمر در تمام سال كنار شما در مراسم‌هاي قانوني و غير رسمي ميتواند باشد. طبع اين بو، به طور كاملً شيرين و تيم بويايي آن گلي ميباشد. ماندگاري بو نمونه زدني و عالي ميباشد. پخش عطر آن ميانگين و خوب ميباشد. نت آغازين بولگاري پور فم، ميخك، بنفشه، گشنيز، هلو، ترنج، رز بري، شكوفه پرتقال و يك دسته فلفل شيرين ميباشد. نت آغازين جاي خويش را در حين ساعت‌هاي طولاني به ريشه زنبق زردرنگ، ميخك، گل گاو گويش، گل رز، سوسن و گل ياس مصري مي دهد. در غايت با ماندگاري زياد بو‌اي از وانيل، مشك، چوب كفش تابستاني، چاي، سدر، مثال‌هاي چوب و بنزوين به مشام مي رسد.


رايحه زنانه بولگاري جاسمين نوير (Bvlgari Jasmin Noir)توان و جذابيت رايحه زنانه جاسمين نويز را كم كم در ديگر عطرها مي توانيد پيدا فرماييد. طراحان اين بو كارلوس بنايم و صوفي لاب بوده‌اند كه عطري براي فصول سرد با بو‌اي گرم و شيرين پباده سازي كرده‌اند. تيم بويايي رايحه، گلي ميباشد. در تعريف سمفوني جاسمين نوير، تركيبات سبز و گاردنياي ياسمني در نوت‌هاي ابتدايي رايحه جاي خويش را به ياس و بادام مي دهند و در انتهاي سمفوني عطرهاي دانه تونكا، روايح چوبي، شيرين بيان، مشك، كهربا و نعناع هندي عرض اندام مي نمايند.
 


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۴:۴۴ توسط:حامد موضوع:

رايحه و اودكلن هم مثل رخت و جامه و كفش و كلاه

عطر زنانه خوشبو

در دنياي مُد، رايحه و اودكلن هم مثل رخت و جامه و كفش و كلاه و.... سال به سال، جديد مي شود ولي هر عطري براي هر سن و هرموقعيتي مطلوب وجود ندارد.
از عطرهايي مانند بولگاري، اسكادا و ايريا كه رايحۀ سنگيني دارا‌هستند، ترجيحاً در محافل قانوني به كار گيري فرمائيد. مدام بهتر ميباشد كه در مكا‌هاي قانوني از عطر ‌هاي تلخ، گرم، شيرين و تند به كار گيري فرمائيد.
/ در توليد عطرهاي تلخ معمولاً از اسانس هايي مانند ريشه درختان و چاشني ‌هاي تند شرقي به كار گيري مي‌كنند. عطرهاي شيرين و گرم هم عطرهايي ميباشند كه از رايحه و مزه شكلات و ميوه ‌هاي تابستاني برخوردارند.
// از عطرهايي مانند مادام روشاز، گپ، هوگو و آزارو ترجيحاً در محافل از صميم قلب و صميمي استعمال نمائيد. مدام بهتر ميباشد كه در محافل صميمانه و صميمي، از عطرهاي سرد و ترش به كار گيري فرماييد.
///بو سرد به عطري مي گويند كه احساس خنكي و طراوت را القاء ‌نمايد. استشمام اين عطرها معمولاً منجر مي گردد كه مزهِ ميوه هايي مانند خيار و هندوانه را بخاطر بياوريم.
////بو ترش به عطري مي‌گويند كه مزه مركبات را بخاطر بياورد. عطرهاي ترش نيز القاكنندۀ احساس تازگي و شادماني اند.
/////عطرهاي سرد و ترش منجر ادب روحي و رفع خستگي نيز مي‌شوند. لابد چشم ايد كه در باشگاه هاي ورزشي، هواي درون باشگاه را معمولاً با بو ‌هاي سرد و ترش مطبوع مي كنند. عطرهايي با مزه گلهاي وحشي مي توانند احساس صميميت بيشتري به دور و اطراف القاء نمايند.
//////از زمانهاي پيشين، اين اعتقاد و باور همچنان پابرجاست كه رايحه و ادكلن را مي بايست به پوست جلوي گردن و يا اين كه به مچ دست زد. حقيقت اين ميباشد كه زدن رايحه بر روي محل نبض ها مانند: مچ دست، مچ پا، پشت زانوها و نبض گردن (سبب متصاعدشدن رايحۀ بو گرديده و كلاً خوشايند ميباشد، ولي پزشكان پيشنهاد ميكنند به گردنتان رايحه نزنيد به اين دليل‌كه اين فعاليت، احتمال بيماريهاي پوستي را در‌اين منطقه ارتقا مي دهد.

طر بيانسه تيتر محبوبترين بو بريتانيا را به خويش اختصاص اعطا كرد + تصوير
مورخ درج : 1390/05/27
تعداد اكران : 10708
به نقل از پرداد وبه نقل ازام اس ان :: بو منتشر گرديده بوسيله بيانسه نولز، "هيت" تحت عنوان پرفروش ترين رايحه در بريتانيا شناخته شد.
بو توليدي به وسيله بيانسه برنده گرديده عطرهاي منتشر گرديده به وسيله ديگر صورت هاي سرشناس دنيا همچون "كولين روني" ، "ديويد بكهام" و "ماريا كري" را پشت راز بگذارد.

رايحه "كولين روني" اجرا كننده تلويزيوني و همسر وين روني بازيكن منچستر يونايتد با اسم "باترفلايز" دومي رايحه بريتانيا شناخته شد.
دو بو"هام" و "اينتيميتلي يورز" از ديويد بكهام به ترتيب در مقام سوم و پنجم قرار گرفتند و بو "لي لي پوت بلينگ" از ماريا كري هنرپيشه آمريكايي نيز تحت عنوان چهار‌مين بو برگزيده شد.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۱۳:۵۷ توسط:حامد موضوع:

شب عروسي از چه عطري به كار گيري كنيم؟

شب عروسي از چه عطري به كار گيري كنيم؟

عطر زنانه خوشبو
يادتان باشد شما مي بايست در شب عروسي خويش ذوق زده و رها باشيد. براين اساس چيزي گزينش فرمائيد كه تم رومانتيك داشته و شب عاشقانه‌اي را يادآور باشد و هر وقت آن بو به مشام تان خورد حافظه شب رويايي معاش تان بيفتيد.
دوات آنلاين-هر شخصي دوست دارااست مراسم عروسي‌اش ماندگار‌ترين شب معاش‌اش باشد. شما مي توانيد اين شب را به ياد ماندني فرماييد در شرايطي كه يك بو مختص براي خودتان گزينش فرمائيد.

سپهر عفتي متخصص تشريفات در رابطه رايحه منحصر مراسم عروسي به دوات ‌آنلاين توضيح ميدهد:

مراسم عروسي يكي مختص‌ترين شبهاي معاش اشخاص ميباشد. اين مراسم با اينكه هزينه زياد و تنش‌هاي فراواني را براي عروس و داماد توليد مي كند البته از آنجايي كه به يادماندي‌ترين شب معاش هر شخص ميباشد بازهم همگي ما دوست داريم چنين مراسمي را تجربه كنيم. البته مي بايست به حافظه داشته‌باشيم دقت نكردن به نكات ريز قادر است اين شب را به اندازه‌اي كه مي خواهيم به ياد ماندني نكند.

يكي اين نكات اعتنا به ادكلني ميباشد كه در شب عروسي خويش به كار گيري ميكنيد. اين نكته‌اي ميباشد كه اكثري از عروس و دامادها به آن توجهي نمي كنند. يك اصل مهم درين خصوص موجود است و آن هم اين ميباشد كه در مراسم عروسي تان مي بايست از ادكلني به كار گيري فرمائيد كه عطر‌اي شاداب و رومانتيك داشته‌ باشد و با عطر گلهايي كه در گلشن يا اين كه تالار قراردارد ادغام نشود و ولي اينكه از ادكلني كه مدام و به صورت روزانه استعمال مي كنيد در مراسم عروسي خويش ابدا استعمال نكنيد. حتي در‌حالتي كه آن ادكلن امضاي شما باشد.

در‌حالتي كه پايكوبي عروسي شما در كنار يك درياچه يا اين كه فضاي آبي رنگ ميباشد ، رايحه شما بايستي بويي از طراوت و تميزي داشته باشد.يا اين كه در صورتيكه براي تزئينات و گل آرايي از گل هاي رز استعمال نموده ايد، بو شما مي بايست نت شيرين باشد.

از همين متخصص: راهنماي بدون نقص گزينش رايحه مطلوب براي زنان

همينطور عطرهايي كه عطر آنان از چوب كفش تابستاني، سدر،توت يا اين كه انجير سياه باشد براي پايكوبي هايي كه در گلشن تالارهاي وسيع برگزار مي‌شوند بسيار مطلوب ميباشد. 


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۵۱:۳۳ توسط:حامد موضوع:

ادكلن منحصر به فرد نوجوان ها منزل

عطر زنانه خوشبو
ادكلن منحصر به فرد نوجوان ها منزل شما چقدر آن ها را راضي نموده است؟ ادكلن‌هايي براي نوجوان ها در بازار عرضه مي شوند غالباً عطر‌اي از گل‌هاي رنگارنگ و يا اين كه ميوه‌ها دارا‌هستند. بعضي ديگر نيز بو تندي از وانيل همپا دارا هستند. اما نوجوان ها هم از چنين ادكلن‌هايي استقبال مي نمايند و تا ساخت‌كنندگان از اين روش فرآورده خودشان را در سبد خريد مشتري‌ها ببينند. شدت و تندي بو از خصوصيت‌هاي بارز يك ادكلن منحصر نوجوان ها ميباشد و معمولاً بو متعادلي درين بازار چشم نميشود. با اين حالا در حالتي‌كه شايسته ترين ادكلن ها آن‌هايي مي‌باشند كه رايحه آنان زننده نباشد و ماندگاري بالايي داشته باشند تا حيث نوجوان ها دشوار پسند را جلب نمايند.

گزينش ادكلن منحصر نوجوان ها با دقت به وجود آيتم‌هاي مختلف يه خرده سرگردان كننده ميباشد. جستن آيتم‌اي باقيمت مطلوب و عطر‌اي خوب در حضور برندهاي كوچك و وسيع فعاليت دشواري ميباشد. با اعتنا به تجربيات و ويژگي ها توليد ها جان دار در بازار، درين نوشته‌ي علمي چندين ادكلن منحصر به فرد نوجوان ها ارائه شده‌است. توصيه مي كنيم پيشين از اينكه با نوجوان خودتان براي خريد به بازار برويد اين متن را بخوانيد.

 

1-ادكلن Marc Jacobs؛ يك ادكلن منحصر به فرد نوجوان ها دختر

ادكلن Marc Jacobs؛ يك ادكلن منحصر نوجوان ها دختر
اين ادكلن اختصاصي نوجوان ها در سال 2007 پباده سازي شده‌است. آوازه اين بو به خيال و خاطر نازكي و شيريني آن در كنار حسي از خلوص مو جود در بو ميباشد. اين ادكلن دارنده 4 تا 8 درصد از بو خالص ميباشد كه  سبب ساز گرديده بو آن به ملايم بودن شناخته شود. بيشتراز 1200 مشتري در سايتAmazon  امتياز پنج ستاره بدين ادكلن داده‌اند. اين بو عطر‌اي از بنفشه و توت‌خارجي وحشي داراست البته عطر اصلي تركيبي از ياسمن، روناس و گريپ‌فروت ميباشد. به خيال ملايم بودن بو و داشتن موضوع‌اي از رايحه مركبات، اين بو تعيين خير براي نوجوان ها دختر ميباشد.

2-ادكلن منحصر به فرد نوجوان ها پسر: Ralph Lauren Polo Blue
 


ادكلن منحصر نوجوان ها پسر: Ralph Lauren Polo Blue
جاي اينكه يك اسپري با بو‌اي شديد براي پسر نوجوانتان تعيين فرماييد كه بو آن به سرعت ناپديد شود، بهتر ميباشد آيتم‌اي گزينش نمائيد كه پسر دوست داشتني شما‌را در شروع بلوغ بامتانت و وزين نشان دهد. يك ادكلن منحصر به فرد نوجوان ها پسر كه با عطر‌اي دقيق و ملايم، به كار گيري از به‌اصطلاح “به ذوق و سليقه نمي‌زند” مورد پيشنهادي ما به شماست. اين رايحه عطر‌اي با تازگي دارااست و حسي از طراوت در نوجوان شما توليد مي كند.

 

3- ادكلن تيلور سوئيفت؛ منحصربه‌فرد نوجوان ها

ادكلن تيلور سوئيفت؛ منحصربه‌فرد نوجوان ها
به هيچ عنوانً خيره كننده وجود ندارد كه اسم خواننده دوست داستني نوجوان در كنار يك ادكلن منحصر به فرد نوجوان ها قرار بگيرد! اين فرآورده چهارم بو ايجاد گرديده با اسم تيلور سوئيفت، خواننده معروف ميباشد.  به‌طور مختص براي دختران نوجوان ها امروزي و بالغ پباده سازي گرديده كه علاوه بر بطري شكيل و قشنگ عطر‌اي شيرين و در عين هم اكنون تند دارااست. اين متاع يك كدام از شايسته ترين‌هايي ميباشد كه با اسم تيلور سوئيفت ايجاد مي گردد و براي نوجوان ها عشق و علاقه‌مند وي يك مورد دوست داستني خواهد بود.

 


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۵۱:۵۶ توسط:حامد موضوع:

● چه عطري براي چه فصلي مطلوب ميباشد؟

عطر زنانه خوشبو

● چه عطري براي چه فصلي مطلوب ميباشد؟

دربين عطر ها بيشتراز هر چيز بو پرتقال، بهارنارنج، درخت كاج، چوب دمپايي و نعناع به جهت خنك بودن، احساس طراوت به به بشر منتقل مي كنند و براي فصل تابستان توصيه مي شود.

با اينكه بر روي شيشه بو و ادوكلنها هيچ اثري از دسته تركيبات معطر آن چشم نميشود، البته شناسايي ويژگيهاي روغنهاي معطر كمك بزرگي به خريد بو متناسب با ذوق وسليقه شخص مي كند. به حيث ميرسد اين مورد براي آن ها كه هنوز نمي دانند چه عطري مطلوب عزيزان و اطرافيانشان ميباشد، بسيار ديدني باشد.

▪ رز: به صورت كلي كساني كه اين عطر را مي پسندند، بسيار شيدا پيشه بوده و از شم زنانگي بالايي برخوردارند.

▪ زنبق: عطر اي جادو كننده كه علامت پاكدامني و عفاف و حجاب ميباشد. اشخاصي كه عطر زنبق را مي پسندند، اشخاصي جرأتمند محسوب ميشوند.

▪ ياسمن: بوي ياسمن مطلوب كساني ميباشد كه از خودباوري بالا برخوردارند و ولي بر عكس دوستداران به �رز� كه طولاني تر قصد به احساسات زنانه را از خويش نشان مي‌دهند، هوا داران عطر ياسمن تمايلات مردانه دارا هستند و اين را از طريق آرايش و پيرايش گيسو، خرقه پوشيدن و نحوه گفتارشان مي اقتدار فهميد. حتم داشته باشيد طولاني تر آدمهاي با عزم عطري با بو ياسمن را تعيين مي كنند.

▪ ميخك: بويي تند و تيز دارااست؛ مثل چاشني و جزو عطر هاي �spicg� شمرده مي گردد.

▪ ريحان: بوي گرم دارااست و به ياد آوري خاطرات كمك مي كند و سبب هماهنگي در بين روح و جسم مي‌شود، به همين ادله آشتي و متانت را به ارمغان مي‌آورد.

▪ چوب كفش تابستاني: بو شيرين داراست و آيتم اعتنا آقايان بوده و سبب ساز تعادل دربين روح و جسم مي‌گردد و به كنترل هيجانات دروني نيز كمك مي كند.

 

 


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۴۳:۰۹ توسط:حامد موضوع:

عطرهاي خوراكي

عطر زنانه خوشبو

عطرهاي خوراكي

اين قبيل عطرها بوي مواد غذايي مي دهند. اين تيم نسبت به تيم هاي ديگر عمر كمتري داراست و نو يك سري سال ميباشد كه به بازار عرضه مي شود. باطن مايه اصلي بوي اين عطرها، رايحه شكلات و وانيل را در بر داراست. اين قبيل عطرها معمولاً براي خانم هاي خونگرم، كريم و مهربان و خانواده دوست پيشنهاد مي شود. يك سري مثال از دوست داستني ترين عطرهاي خوراكي عبارتند از:
Aquolina Chocolovers
Thierry Mugler Angel
Britney Spears Fantasy
Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot

عطرهاي شرقي

اين قبيل عطرها داراي رايحه اي گرم، تند و معطر ميباشند. داخل مايه ي اصلي اين عطرها بوي دارچين و عنبر مي دهد. اين قبيل عطرها معمولاً آيتم تعيين خانم هايي قرار مي گيرند كه در عين سادگي بسيار اصيل مي باشند، فريبنده و ديدني ميباشند، تمايل به نمايش دادن خويش دارا هستند و بدشان نمي آيد كه مركز اعتنا توده قرار بگيرند. از گزاره داراي شهرت ترين عطرهايي كه مي اقتدار در اين تيم جاي اعطا كرد مي قدرت به موردها زير اشاره كرد:
Yves Saint Laurent Opium
Guerlain Shalimar
Calvin Klein Obsession

عطرهاي چوبي

اين عطرها هم مانند عطرهاي شرقي بوي تندي دارا هستند ولي قدري ملايم خيس، دلپذير تز و جاافتاده خيس مي باشند. باطن مايه بوي اين عطرها رايحه چوب، خزه، كفش تابستاني، سدر، و نعناع را در بر دارااست. عطرهايي كه در اين مجموعه جاي مي گيرند مي توانند اكثر وقت ها هم گزينه به كار گيري خانم ها قرار بگيرند و هم آقايون. خانم هايي كه تمايل به استعمال از عطرهاي با رايحه چوب دارا هستند عموماً سرزنده، آزاد رويكرد، و خاكي مي باشند. از پاراگراف دوستداشتني ترين عطرهاي چوبي كه فعلا آيتم به كارگيري قرار مي گيرد عبارتند از:
Gucci Rush
Fendi Palazzo
Miss Boucheron

عطرهاي زمستاني

گاهي زمان ها فصل زمستان مي تواند وحشتناك و بي رحم باشد و به پوست شما آسيب وارد كرده و سالم كلي بدنتان را با مشكل مواجه سازد. خوب مي توانيم به راحتي و با استعمال از عطرهاي اختصاصي فصل زمستان با رايحه هاي خيس و نو هم خودمان را خوشبو كنيم و هم كاري كنيم تا بدنمان شم گرماي بيشتري كند. اسپري و عطرهاي مختلفي را مي اقتدار در فصل زمستان استعمال كرد البته بهتر ميباشد هر عطري را كه گزينش مي كنيد از زير تيم عطرهاي چوبي باشد و بوي درخت سرو در خويش داشته باشد. بوي چوبي كه در اين جور عطرها شم مي شود سبب ساز مي شود كه گرماي بيشتري را حس كنيد و دماي تن به صورت نرمال فراتر برود.

عطرهاي گرم

اين عطرها آنقدر خوشبو مي باشند كه مطمئنم شما حاضريد تشك برقي خودتان را بدهيد تا صرفا يك سري قطره از اين بو را به شما بدهند.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۶:۴۹ توسط:حامد موضوع:

چه گونه عطرهايي مي توانيم بسازيم؟

چه گونه عطرهايي مي توانيم بسازيم؟

عطر زنانه خوشبو

بسته به ذوق و سليقه‌تان مي توانيد عطرهاي مختلفي بسازيد اما در صورتي هنوز مردد ميباشيد به بو موردعلاقه دائمي‌تان مراجعه كنيد. شما مي توانيد عطرهايي با بو گياهي، رايحه گل رز و بو وانيل و نعنا بسازيد. ديدني ميباشد بدانيد كه حتي ميتوانيد با صابون خانگي هم براي خودتان بو بسازيد. ديدني ميباشد كه بدانيد عطرها به چهار خانواده گلي، شرقي، نو و چوبي تقسيم ميشود. آشنايي شما از اين بو‌ها منجر مي‌گردد كه بتوانيد با عطري با هارموني بهتر تنظيم فرماييد. براي مثال شما براي ايجاد عطري با بو جديد و خنك مي بايست مركبات، عطر‌هاي سبز و آب را با هم تركيب نماييد. براي ايجاد عطري با عطر گل؛ تركيبي از عطر گل‌ها، گل‌هاي ملايم و گل‌هاي شرقي هارموني بسيار نيكي به شما ميدهد.

 

اضافه بخوانيد: ۱۵ نكته براي ماندگاري اضافه بو روي جامه

 

 

توليد رايحه مخصوص‌تان را ابتدا فرمائيد

 

گذشته از هر چيز نام عطر‌ها و ترتيب مخلوط هرمورد را با هم روي برگه بنويسيد. اكنون ۲۵ قطره از روغن بو را باطن شيشه متبوع بريزيد. بعد از آن يكي بو‌ها را به آن طولاني تر فرمائيد و شيشه را خوب جنبش دهيد. در شرايطي‌كه هنوز در تعيين بو مردد مي باشيد، الكل را در شيشه‌هاي كوچك بريزيد و با عطر‌هاي متفاوت تركيب نماييد، هر شيشه را عطر نماييد و مشاهده كنيد كه از عطر كدام يك خوشتان مي آيد. حالا طبق دستوري كه در ابتدا گفتيم بو‌ها را از نت اساس به بالا ادغام نمائيد. آن گاه عطرتان را به بازه ۴۸ ساعت در يك مكان بدون نور و خنك قرار دهيد تا جا بيفتد، بعضا از عطر‌ها به يك ماه عصر نياز دارا‌هستند. اينكار سبب ساز مي گردد كه بو‌هاي متعدد بهتر با هم مخلوط گرديده و ماندگاري عطرتان بالا برود. پس از طي شدن دوره متبوع چنانچه از عطر عطرتان راضي نبوديد، كاستي‌هاي آن را برطرف فرمائيد و بو‌هايي به آن بيشتر فرمائيد.

 

در مرحله انتها به عطرتان دو قاشق آب مقطر يا اين كه آب معدني بيش تر فرمائيد. در صورتيكه مي خواهيد رايحه اسپري‌اي بسازيد، معيار آب را اضافه فرمائيد. فوت انتها كوزه گري هم افزودن پنج قطره گليسيرين به عطرتان ميباشد تا عطرتان ماندگاري بيشتري پيدا نمايد. هم اكنون عطرتان را در شيشه متبوع بريزيد و به كارگيري فرمائيد. در شرايطي‌كه ميخواهيد از شيشه عطرهاي ديرين بيشتر فرمائيد قطعا آنها را استريل فرمائيد و در حالتي‌كه از شيشه‌هاي پر‌نور استعمال مي كنيد، به دور آن را ورقه بپيچيد.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۳۸:۰۸ توسط:حامد موضوع:

شايسته ترين و خوشبوترين بو و ادكلن زنانه از حيث مشتريان ليليوم

عطر زنانه خوشبو
شايسته ترين و خوشبوترين بو و ادكلن زنانه از حيث مشتريان ليليوم
معمولا رايحه و ادكلن مصرفي به وسيله خانمها اضافه ميباشد. هيچكس بوي ناخوش را حوصله نمي‌آورد و نسبتاًً همگي از اشخاص بدبوي درون مترو و مكان‌هاي همگاني مسافت ميگيرند. خانم‌ها دراين مورد حساس‌ترند و دوست دارا‌هستند بوي خوش رايحه‌شان چنان ديدني باشد كه از وي بپرسند:«ببخشيد خانم، نام رايحه شما چيه؟» به جهت همين آلرژي، مدام در پي شايسته ترين بو و ادكلن زنانه مي باشند.
همان طور كه مي دانيم تنوع رايحه و ادكلن‌هاي زنانه و مردانه از برندهاي داراي اسم و رسم و طراحان بو شناخته گرديده در عالم، زياد ميباشد و بر همين پايه براي تعيين بو، بايستي با آشنايي و درايت وارد روند خريد و گزينش شد تا از في مابين اين همگي مارك جان دار در بازار بتوان شايسته ترين و مطلوب‌ترين را برگزيد. در‌اين مقاله يار و همدم شما هستيم تا با معرفي شايسته ترين بو‌هاي زنانه، شمارا در گزينش رايحه مطلوب پند كنيم:

•La Vie Est Belle از مارك Lancome
• Black Opium از مارك YSL
• Issey Miyake’s L’Eau d’Issey
• Daisy Eau So Fresh از برندMarc Jacobs
• Christian Dior J’adore
• Chloe Nomade
• Viva La Juicy از مارك Juicy Couture
• Thierry Mugler’s Angel
• Jimmy Choo Women’s Perfume

بو زنانه La Vie Est Belle از مارك Lancome

رايحه ادكلن لانكوم لابه لا ويه ميباشد آري-Lancome La Vie Est Belle
آري، معاش زيباست! اين پاراگراف‌ ترجمه‌ي اسم اين رايحه از مارك داراي اسم و رسم لانكوم ميباشد. مارك لانكوم بو La Vie Est Belle را سال ۲۰۱۵ وارد بازار كرده كه با عطر‌ي دقيق خويش، يك رايحه احساسي و بسيار زنانه ميباشد و براي يك فضاي عاشقانه و صميمي فوق‌العاده مطلوب ميباشد. اين بو گرم تركيبي از عطر‌هاي تند و شيرين پرتقال، ترنج، برگ و جوانه‌ي انگور خارجي، گلابي، گل مريم و ياس ميباشد كه با بو‌ي خامه و فندق كامل شدن مي گردد و براي به كار گيري در حين روز عالي ميباشد. پباده سازي بطري بو La Vie Est Belle بسيار شيك ميباشد و هارموني رنگ مايع صورتي روشن درون بطري با روبان پارچه‌اي، آن را زيباتر نموده است

بو زنانه Black Opium از مارك YSL

بو ادكلن ايو سن لورن بلك اپيوم-Yves Saint Laurent Black opium
ايو سن لورن بلك اوپيوم، يكي‌از شايسته ترين رايحه‌هاي زنانه از مارك YSL يا اين كه ايو سن لورن ميباشد. اين بو گرم و اغواكننده كه با بو‌ي قهوه، وانيل شيرين، انگور سياه، گلابي و مركباتي مثل ماندرين مقدمه مي‌گردد، خود باوري متعددي به شما مي دهد. پيرو نت‌هاي اين بو، عطر‌هاي ياس، چاي و شكوفه پرتقال به مشام مي رسد كه با بوي چوب سدر و مشك بي نقص مي‌گردد. در صورتي طرفدار رايحه‌هاي گرم و شيرين مي باشيد، رايحه زنانه ايو سن لورن بلك اوپيوم شايسته ترين گزينش براي روز‌هاي سرد زمستاني شماست.

بو زنانه Issey Miyake’s L’Eau d’Issey

رايحه ادكلن ايسي مياكه لئو د ايسي پيور-Issey Miyake L’Eau d’Issey Pure
گرچه مارك L’Eau d’Issey در ده سال‌ي ۹۰ معرفي گرديده و زمان متعددي از عمر آن نمي‌گذرد، البته مدام اثبات كرده كه يك كدام از شايسته ترين بازيگران صنعت عطرهاي زنانه ميباشد. شما شيفته بو ايسي مياكه لئو د ايسه ميشويد زيرا ۱۲ ساعت ماندگاري دارااست و در حين روز نيازي به تمديد آن پيدا نميكنيد. به اين ترتيب براي استعمال‌ي روزمره بسيار مطلوب ميباشد. اين عطري شيرين و خنك، با تركيبي از عطر‌هاي گل رز، پنجه مريم، لاله مردابي و خربزه مقدمه ميشود و با عطر‌هاي گل برف، گل ميخك صدپر و گل سوسن و گل صدتوماني يا اين كه سرده ادامه مي يابد و با بو‌هاي چوبي شرقي، چوب كفش تابستاني سپيد، مشك و كهربا و سدر بي نقص مي گردد. بوي خنك بو ايسي مياكه لئو د ايسه با بو‌ي دريايي خويش، انرژي بخش و شاداب‌كننده ميباشد و آن را در مجموعه رايحه‌هاي بسيار زنانه و كلاسيك قرار مي دهد.

رايحه زنانه Daisy Eau So Fresh از مارك Marc Jacobs

رايحه ادكلن برند جاكوبز ديسي سو فرش-Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh
رايحه منحصربه‌فرد برند جاكوبز ديسي سو فرش، از ديد اكثري از مردان عطري ديدني ميباشد. گذشته از اين كه بوي اين بو حيث شما‌را به خويش جلب نمايد، دلداده‌ي پباده سازي و ظواهر ديدني آن ميشويد. درب بطري رايحه، با ۶ گل پباده سازي گرديده كه خبر از شم و اكنون و بو‌ي گل‌هاي گوناگون اين رايحه مي دهد. بو‌ي شيرين رايحه برند جاكوبز ديسي سو فرش تركيبي از گل‌ها و ميوه‌هاي بهاري ميباشد كه حس شادابي و طراوت با خويش به همپا مي آورد و با توليد حس وقار، شمارا از استرس روزمره به دور مي‌نمايد. نت‌هاي آغازي اين بو تركيبي از گريپ فروت، رابري، نت‌هاي سبز و گلابي ميباشد كه با بو گل‌هاي ياس، رز و بنفشه و ليچي ادامه ‌مي يابد و با بوي مشك و آلوي برقان بدون نقص مي گردد. اين رايحه مطلوب استعمال‌ي روزمره يا اين كه در زمان پايان هفته ميباشد، ولي ماندگاري زياد ندارد و نياز به تمديد يك سري ساعته داراست.

رايحه زنانه Christian Dior J’adore

بو ادكلن جادور -رايحه ادكلن ديور جادور-Dior J’adore
رايحه ادكلن ديور جادور يكي سابق‌ترين عطرهاست كه در سال ۱۹۹۹ به بازار عرضه گرديده و با اين هم اكنون هنوز هم از يك كدام از شايسته ترين‌هاست. اين بو ملايم و شيرين كه در شما شم منحصربه‌فرد بودن و جذابيت توليد مينمايد، در كلاس عطرهاي شيك لاكچري قرار ميگيرد. پباده سازي بطري بو ديور جادور از مارك كريستين ديور، يكي شايسته ترين پباده سازي‌ها شناخته مي‌گردد و از آمفوراي يوناني الهام گرفته شده‌است. عطر‌ي ابتدايي اين بو تركيبي از ترنج، پرتقال ماندرين، خربزه، هلو، گلابي و گل مگنولياست و با عطر‌ي گل‌هاي ياس، گل برف، اركيده، محمدي، مريم، بنفشه و آلو ادامه مييابد و با عطر وانيل، توت سياه، مشك و درخت سدر بي نقص مي گردد. مخلوط گلي رايحه ديور جادور ، شم متانت، تعادل دروني و شعف در شما به وحود مياورد و ماندگاري بالايي نيز دارااست.

رايحه زنانه Chloe Nomade

بو ادكلن كلوهه نومد-Chloe Nomade
كلوئه نومد، عطري فوق‌العاده لطيف و بسيار زنانه ميباشد كه ماندگاري نزديك به ۸ ساعت دارااست و به راحتي در يك روز كاري ميتوانيد از آن به كارگيري نمائيد، سواي اين كه نيازي به تمديد داشته باشد. مي توانيد از عطر‌هاي متعادل مشك، گلبرگ، شكوفه نارنج، وانيل و پلومراي بو كلوئه نيو در يك فضاي عاشقانه لذت ببريد. پباده سازي بطري كلوئه نيو هم دقيق، جالب و شيك ميباشد و با ظواهر لوكسي كه داراست مي تواند كادو خير و خوبي براي همسر شما باشد.

بو زنانه Viva La Juicy از مارك Juicy Couture

رايحه ادكلن جويسي كوتور ويوا لا‌به‌لا جويسي-Juicy Couture Viva la Juicy
رايحه جويسي كوتور ويوا لا به لا جويسي، عطري ميباشد خنك و شيرين، كه ولي ممكن ميباشد شيريني آن براي بعضي زياد از حد باشد. ادغام ميوه‌اي و جالب اين بو شاداب‌كننده ميباشد و براي زناني كه به دورهمي‌هاي شبانه عشق دارا‌هستند، مورد‌ي خير به شمار مي‌رود. بوي پيروز و اصلي رايحه جويسي كوتور ويوا لا به لا جويسي وانيل كرمي، كارامل و بادام سوخته ميباشد كه با نت اول نارنگي و توت وحشي ابتدا ميشود و بارايحه‌ي گل پيچ امين الدوله، ياسمن و ياس و چوب كفش تابستاني بدون نقص ميشود. پباده سازي بطري بو هم با يك روبان پارچه‌اي بنفش كامل شدن مي گردد و ظاهري گران‌قيمت و جالب داراست.

بو زنانه Thierry Mugler’s Angel

رايحه ادكلن تيري موگلر آنجل-ستاره اي-Thierry Mugler Angel
بو انجل از مارك تيري موگلر، يكي ديدني‌ترين عطرهاي زنانه ميباشد. شما احتمالاً شيدا ماندگاري خوب و بوي وانيل و خامه‌اي آن مي شويد و دوست داريد مدام يك كدام از آن را در ويترين عطرهاي خويش داشته باشيد.
مارك تيري موگلر، سال ۱۹۹۲ معرفي شد و از آن عصر تا به امروز يكي شايسته ترين بازيگران صنعت رايحه در جهان بوده ميباشد. ادغام اين رايحه از بو‌هاي وانيل، مركبات جديد، چوب دمپايي، پچولي، آلو، هلو و خربزه از آن عطري شيرين مي‌سازد. بطري ستاره‌اي رايحه‌هاي تيري موگلر، با الهام از ستاره‌هاي تزئين درخت سال نو ميلادي پباده سازي گرديده و ظاهري گوناگون و ديدني و لاكچري دارااست.

ادكلن زنانه Jimmy Choo Women’s Perfume

رايحه ادكلن جيمي چو ادو پرفيوم-Jimmy choo EDP
بو زنانه جيمي چو بوسيله طراح مشهور رايحه، جيمي چو پباده سازي گرديده و سال ۲۰۱۱ وارد بازار شده‌است. چيزي كه سبب ساز گرديده اين رايحه جذابيت متعددي در بين زنان داشته باشد، رايحه و عطر‌ي منخصر به شخص آن ميباشد كه مطلوب نسبتاً كليه دور و اطراف‌ها و اطراف‌هاست. بو‌ي اين بو با تركيبي از نت‌هاي گرم و ميوه‌اي، خواص شاداب‌كنندگي دارااست و ادب بخشي كاركشته ميباشد، زيرا بو‌ي نعناع در آن، از نت ابتدايي تا آخرين موفق ميباشد. نت آغازي بو زنانه جيمي چو، با گلابي، نت‌هاي سبز و نارگي ماندرين مقدمه مي‌گردد و به ياروهمدم گل اركيده ادامه ‌مييابد و با بوي تافي و نعناع هندي كامل شدن مي شود. بطري اين بو با شباهت زيادش به ميوه‌ي هندوانه، پباده سازي جالبي داراست.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۰۹:۴۹ توسط:حامد موضوع: