مرجع رسمي مقالات عطر و ادكلن

عطر‌ها را بشناسيد

عطر زنانه خوشبو
عطر‌ها را بشناسيد

قدم دوم، براي خريد رايحه و ادكلن، شناختن بو‌ها و رايحه‌هاست كه هر مورد خصوصيت‌هاي منحصر به خويش را دارا‌هستند و در زمينه ي شخصيت صاحبشان سر‌هايي را افشا مينمايند و در يكسري جور‌ي اصلي جاي مي گيرند:

· گل‌ها:

بو‌ي گل‌ها بسيار متنوع و بر اساس‌ي روغن‌هاي معطر گل‌هايي مثل ياسمن، رز، گاردنيا، پرتقال و ميخك ميباشد و غالباً خصوصيتي زنانه دارا‌هستند و در مخلوط رايحه‌هاي زنانه به عمل ميروند. زناني كه از اين اسانس‌ها به كارگيري ميكنند، زنانگي خويش را بيش‌خيس ابراز مي كنند و احساسي‌ترند. آنان از خوي چيز‌ها لذت مي برند، مانند پباده سازي خرقه و بقيه اقلام گران قيمت و بي آلايش‌ي ديگر. براين اساس، تعجب‌آور وجود ندارد كه‌اين بو‌ها يك كدام از دوست داستني‌ترين‌ بو‌ها در جهان مي‌باشند.

همينطور، براي كساني كه اخلاق و خويي يكسان ندارند و در اكنون تغييرند، رايحه ملايم گل‌ها مطلوب ميباشد زيرا به جهت تنوع متعددي كه دارا هستند، سازش بيشتري با احساسات و شرايط‌هاي متفاوت دارا هستند. دمدمي مزاج بودن آنان به‌اين مضمون‌ ميباشد كه در يك لحظه يك رؤياي پهناور‌ را دنبال مي نمايند و لحظه‌اي ديگر، در ادامه ادب و امنيت ميگردند. يك عصر به تنهايي و خلوت روي مياورند و هنگامي ديگر خويش را در عده دوستان عزيز پيدا مينمايند. در هر شرايط و وضعيتي كه باشند، اين اشخاص با به كار گيري‌ي بو گل‌ها هيچ‌گاه حس ناخوشي ندارند.

· ميوه‌ها:

اسانس ميوه‌ها نيز در مزه‌هاي تمشك، سيب و ليچي و... در شيشه‌ها و بطري‌ها با اندازه‌هاي متعدد در دسترس ميباشد و عمدتا تصويري عاشقانه و شيك ساخت مي نمايند. اين اسانس‌ها در هر دوره و مكاني با تازگي و عالي مي‌باشند. جوان ها و افرادي كه قلب جواني دارا هستند، طولاني تر پايين تأثير اين عطر قرار مي گيرند و متشخص‌هاي لبريز جنب و جوش و پرانرژي مطابقت و همخواني بيشتري داراست. همينطور زناني كه ذيل تأثير بوي مركبات قرار مي گيرند، كساني فعال مي‌باشند و غالباً خوش‌در بين‌‌اند. آنان دنياي انرژي مي‌باشند و با آغوش گشوده به استقبال خطر و تغيير و تحول ميروند و در عين اكنون، بي آلايش و بي‌آلايش ميباشند.

· اسانس‌هاي آسيايي:

اين‌ اسانس‌ها معمولاً از وانيل، دارچين، چاي و بلوط ساخته ميشوند و بوي تعجب آور و غريبي دارا‌هستند. زناني كه از نگاه عاطفه ها، حساس ميباشند، عمدتاً اين رايحه‌ها را در حالت‌هايي يگانه ترجيح ميدهند و افرادي ميباشند كه به خويش افتخار ميكنند.

اشخاصي كه دوست دارا‌هستند اطرافشان نامرتب‌خيس باشد و بيش‌خيس در اجتماع حضور داشته باشند، به عطر‌هاي گرم‌خيس مثل دارچين و وانيل گرايش دارا‌هستند. عطر‌هاي گرم به آن ها امداد ميكند تا بهتر در دست گرفتن احساسات خويش را در مشت داشته باشند.

· اسانس‌هاي طبيعي، چوب و سرخس:

اين اسانس‌ها در مخلوط رايحه‌ها و ادكلن‌هاي مردانه بيش‌خيس به عمل ميروند و در زمره‌ي بو‌هاي شيك قرار مي گيرند. همينطور، زناني كه پيرو ادب خارج از منزل مي باشند، بدين بو‌ها رغبت دارا هستند و از عطر‌هاي طبيعي شگفت‌زده ميگردند. دوست‌داران طبيعت مي خواهند حريم خويش را با بوي چمن يا اين كه زمين مرطوب و بقيه عطر‌هاي طبيعي تسلط نمايند و غرق لذت شوند. هوا داران طبيعت كساني جسورند و به رايحه‌هاي طبيعي مثل بوي چوب با بوي باران رغبت بيشتري دارا هستند.

دوره و مكان به كارگيري‌ي بو‌ها را بشناسيد

گزينش بو، بر طبق ماندگاري، نت‌ها و جور اسانس به دوره و مكان استعمال‌ي آن بستگي دارااست. رايحه‌هاي با اسانس گل و ملايم‌خيس مطلوب روزند، در حالي كه رايحه‌هاي تند‌خيس و تعجب آور‌خيس براي شي مطلوب‌ترند. رايحه‌هاي معتدل‌خيس را هم ميتوانيد براي محل‌ فعاليت به كار گيري فرمائيد. همينطور، عطرهايي كه ماندگاري پايين‌تري دارا‌هستند براي به كار گيري‌ي روزمره مطلوب مي باشند زيرا مي توانيد در زمان روز، مبني بر شرايط و مكان آن را با بو جديدي تمديد نمائيد.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۴۴:۳۰ توسط:حامد موضوع:

مارك جاگوار

عطر زنانه خوشبو

مارك جاگوار ، يك كدام از ايجاد كنندگان رايحه ميباشد كه علاوه بر بها هاي مطلوب توانسته در ايجاد بو مردانه خوشبو پيروز فعاليت نمايد . اين ادو تويلت كه با اسم ابداع وارد بازار شده‌است ، در واقع مي‌خواهد تركيبي از چاشني جات و اما روايح چوبي را به تصوير بكشد . يك ادغام شيرين و اما خنك كه رگه هاي ريزي از مركبات هم در ادغام عصاره ي اصلي آن مصرف شده ميباشد . در عين داشتن قيمت ارزان توانسته كيفيت بالاي خويش را محافظت نمايد و ماندگاري قابل قبولي داشته باشد .
 
خصوصيت هاي شاخص اين بو مردانه خوشبو عبارتند از :
 
گونه رايحه : ادو تويلت
نت هاي برتر : ترنج ، زنبق ، چرم
طبع : خنك
بو : شيرين
حجم بطري : ۱۰۰ ميلي ليتر
 
ادو تويلت جگوار Innovation
بها براي شما: ۰ تومان
مشاهده متاع و خريد
خريد اين بو
۹- رايحه مردانه خوشبو : بو ژوپ نوع Extreme Intense EDT
 
 
احتمالا شما هم اسم ژوپ را ميان بو ها مي‌شناسيد ، برندي كه از ساليان متمادي در كشور ايران عمل كرده و اما كه خواسته ما آن رايحه هاي كلاسيك و ديرين وجود ندارد . اين دسته بو ژوپ در واقع از توليد ها سال ۲۰۱۴ اين مارك ميباشد و اين بو مردانه خوشبو ، قادر است مجدد به عبارتي احساس و هم اكنون قبل را به يك مرد اهل ايران برگرداند . يك بو گرم و تند كه مي تواند وقتي كه به انرژي متعددي احتياج داريد همپا شما باشد .
 
رايحه هايي با بو گل ياسمنمشاهده
خصوصيت هاي شاخص اين بو مردانه خوشبو عبارتند از :
 
مدل رايحه : ادو تويلت
نت هاي برتر : كاكائو ، چرم ، نعناع هندي
طبع : گرم
بو : تند
حجم بطري : ۱۲۵ ميلي ليتر
 
ادو تويلت جوپ Extreme Intense
ارزش براي شما: ۴۶۹٬۰۰۰ تومان
مشاهده جنس و خريد
خريد اين رايحه
۱۰- بو مردانه خوشبو : بو گوچي دسته Made To Measure EDT
 

برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۳۲:۲۹ توسط:حامد موضوع:

خريد بو اصل و ادكلن اصل و اورجينال- طرز تشخيص بو تقلبي يا اين كه فيك از اصلي

عطر زنانه خوشبو
خريد بو اصل و ادكلن اصل و اورجينال- طرز تشخيص بو تقلبي يا اين كه فيك از اصلي
مقاله ها اكثري در زمينه ي خريد رايحه و ادكلن اصل و اورجينال و شيوه تشخيص رايحه تقلبي يا اين كه فيك از بو اصل و تفاوتهاي آن در وب جانور مي باشد و عبد بخش اعظمي از آن‌ها را مطالعه نموده ام و ذكر يك سري نكته در زمينه‌ي آنان را ضروري مي دانم:

در آغاز آنكه مخلوق تحت عنوان هر كه سالهاست در امر بو و ادكلن كار مي كنم اعلام مي كنم كه هيچ فرمول يگانه و ثابتي درباره با تشخيص رايحه و ادكلن اصل از تقلبي نيست.

 دوم: اكثري از اين روشها و فرمولها سابق و پيش پا افتاده ميباشد و اكثري از عطرهاي تقلبي مدرن همگي اين نكات را نظر كرده اند و براي خريد ادكلن اصل و اورجينال بدون شك سراغ منابع داراي اعتبار برويد.

سوم: باوري كه به نادرست دربين مردم و متاسفانه بعضا از همياران جا افتاده اين ميباشد كه بو اصل عطري ميباشد كه ماندگاري بسيار بالايي دارااست و دست كم يك يا اين كه دو روز روي تن شما مي ماند كه متاسفانه به هيچ عنوان چنين چيزي صدق ندارد و اتفاقا ادكلنهاي تقلبي ماندگاري بيشتري دارا هستند و كلاهبداران هم از اين اعتقاد و باور اشتباه منفعت مي برند.

دكان رايحه ليليوم او‌لين و برگزيدگان مغازه اينترنتي رايحه و ادكلن اورجينال در كشور‌ايران ميباشد
همان طور كه در مقاله‌ها قبل نيز اشاره شد عطرها به يكسري گونه تقسيم ميگردند :

۱)Eau de Cologne
۲)Eau de Toilette
۳)Eua de Perfume
۴)Perfume

اين جور بندي به ترتيب درصد اسانس و ماندگاري مي باشد، در‌اين مدل بندي Perfume دارنده بيشترين ماندگاري و درصد اسانس مي باشد، نكته ي داراي اهميت اينكه ماندگاري Perfume نزديك به ۵ الي ۷ ساعت مي باشد پس توقع اينكه يك رايحه ۱ يا اين كه ۲ روز بر روي بدن شما بماند بيهوده ميباشد و اين مساله براي تشخيص رايحه اصل از تقلبي شيوه قابل قبولي وجود ندارد.

ضمنا ماندگاري رايحه يك دستور تماما نسبي ميباشد و به دست اندركاران متعددي مثل فرآورده پوست شما، متابوليسم تن شما ، رنگ پوست شما و… بستگي دارااست.

 چهارم: اعتقاد و باور خطا ديگر اين ميباشد كه عطري اصل است كه دارنده ليبل وزارت بهداشت باشد، اين مساله تصور اشتباهي ميباشد ، به اين دليل كه خيلي از عطرها مي باشند كه به طور مسافري و پروازي به درون مرز و بوم ميايند البته ارجينال مي‌باشند تفاوت رايحه ليبل دار و سواي ليبل فقط در ارزش آن ميباشد و قاعدتا بو ليبل دار گرانتر ميباشد. بطور نمونه مارك Chanel كلا دارنده ليبل نمي‌باشد و صرفا به طور پروازي وارد مي‌شود و كليه ي عطرهاي آن فارغ از ليبل در بازار موجود هست.

البته سوال مهم: در حالتي كه ديديم كه عطري ليبل وزارت بهداشت و طرح شبنم داراست آيا از اصل بودن آن مطمئن باشيم؟

جواب: آري ، در حالتي‌كه عطري دراي ليبل وزارت بهداشت و طرح شبنم باشد ۱۰۰% ارجينال مي باشد اما در حالتي‌كه خويش ليبل تقلبي نباشد!!!!!!!

ليبل دار بودن بدين معناست كه به طور رسمي وارد مرزو بوم شده‌است.

در‌اين نوشته‌ي‌علمي تلاش نموده ام نتايج تجربيات خودم را بصورت خلاصه و كاربردي در مشت شما دوستان قرار بدهم.


طرز تشخيص بو تقلبي از اصلي و اورجينال
عطرهاي تقلبي يا اين كه نسخه برداري به ۳ گونه تقسيم مي شوند:

نوع ي نخستين: شايد لفظ اسكن براي اين گونه مناسبتر باشد زيرا اين بو ها تماما رسمي و بهداشتي ساخت مي شوند، كمپانيهايي مثل Rio-Smart-Ajmal-… فرمول ايجاد عطرهاي پر اسم و رسم را خريداري نموده و آن را با هزينه ي بسيار كمتري ايجاد مينمايند و به بازار عرضه مي نمايند ، اين عطرها به طور كامل رسمي مي شوند و بيش تر براي مصرف كشورهاي دنيا سوم و افرادي كه اقتدار خريد بو ارجينال را ندارند روانه ي بازار ميگردند. ما با اين جور مشكلي نداريم به اين دليل‌كه اساسا اين كمپانيها در پي تقلب نيستند و اسم خويش را هم بر روي باكس و هم بر روي شيشه درج مي نمايند و به راحتي قابل تشخيص مي‌باشند.به عنوان مثال رايحه اجمل سكريفايس كه يك اسكن از بو آلين است و در بين خانمهاي اهل ايران طرفدارهاي متعددي داراست يا اين كه رايحه ريو آوايتوس كه يك نسخه برداري از اونتوس اصل ميباشد.

 


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۷:۲۶ توسط:حامد موضوع:

يكي از ديگر از علل نادر شدن ماندگاري ها در سالهاي اخير

عطر زنانه خوشبو

يكي از ديگر از علل نادر شدن ماندگاري ها در سالهاي اخير به لحاظ خويش تاليف كننده ي اين نوشته‌ي‌علمي (ادمين جم پرفيوم منشا معامله رايحه و ادكلن) اين ميباشد كه شما تصور كنيد عطري داريد كه 2 روز ماندگاري داراست ، در سود شما 2 روز يك توشه رايحه خواهيد زد و بو شما دير خيس تمام مي‌شود و شما كمتر رايحه خريداري مي كنيد . در فيض با معدود شدن ماندگاري بو ها به وسيله شركت هاي و خالق ها خريد بو بالا رفته و آفريننده ها طولاني تر مي‌فروشند .
 
اكنون كه‌اين داده ها در مشت شما بزرگواران نهاده شد ، دفعه ي بعد از آن كه از ماندگاري عطري شاكي شديد مي‌دانيد تقصير‌كار آن چه مي باشد و كه مي باشد .
 
ولي جم پرفيوم منشا معامله بو و ادكلن در اينجا راه‌حل هايي را براي شما بيان مينمايد تا به شما اطمينان دهد بوي عطرتان در سرتاسر شب يا اين كه روز به طور كامل استوار باقي بماند .
 
داشتن پوستي سلامت !
1-از منزه بودن پوست خويش قبلي از استعمال از بو اطمينان نتيجه ها فرمائيد .
 
2-از اثاثيه آرايشي و بهداشتي كه منجر مي‌شود تن شما بوي تندي بگيرد استعمال نكنيد . درصورتي كه از ادكلن براي پوشاندن اين رايحه به كارگيري مي‌كنيد بايستي بدانيد كه بوي تن شما بر آنان غلبه خواهد كرد .
 
3-داشتن خراش و يا اين كه ضخم رو بازي بر روي پوستتان و زدن بو در آن محل سبب قاطي شدن رايحه با مايعات تن گرديده و بوي نا مطبوعي را به جاي مي‌گذارد .
 
رطوبت ماندگاري را ارتقا مي‌دهد .
اين دستور بديهيست كه مي بايست كارايي كنيم تا مولكول‌هاي معطر به بازه زماني بيشتري به دام افتاده و بر روي پوست ما باقي بمانند . چاره پيشنهادي ما استعمال از كرم هاي مرطوب كننده است . چون  شايسته ترين راه و روش عمل براي ارتقاء ماندگاري اين ميباشد كه‌اين مولكول‌ها بينابين مولكول‌هاي ديگر حبث گرديده و بر روي پوست به خير و خوبي باقي بمانند . به همين آساني ما مي‌توانيم ماندگاري بو گزينه نظرمان را تا يكسري برابر ارتقا دهيم . به كارگيري از لوسيون به عبارتي رايحه ( در صورتيكه مو جود باشد ) شايسته ترين شيوه ميباشد البته ميتوان براي اين فعاليت از لوسيون و ديگر مرطوب كننده هاي بي رايحه نيز بهره مند شد .
 

برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۶:۴۶ توسط:حامد موضوع:

رايحه تركيبي از روغن هاي ضروري معطر

عطر زنانه خوشبو
برخي اشخاص دوست دارا‌هستند بو بزنند البته پس از به كارگيري از آن، حس رضايت نمي‌كنند. اين مسئله عارضه ها مختلفي داراست چون عطرزدن هم فوت‌و‌فن هاي مختص خويش را دارااست و در شرايطي كه از بوي عطري كه سايرافراد ميزنند خوشتان ميايد، البته هنگامي خودتان بو مي زنيد راضي نيستيد، شايد نكته هاي مهم درباره‌ي به كار گيري از رايحه را نمي دانيد....

 

رايحه تركيبي از روغن هاي ضروري معطر يا اين كه ادغام هاي آروماتيك اثبات كننده و محلول هاست و براي معطر كردن تن به كارگيري ميشود. معمولا مخلوط هاي اصلي بو يا اين كه به طور تصنعي و مصنوعي ساخته يا اين كه از منابع گياهي يا اين كه حيواني استخراج مي‌شود.

 

روايت بو از اوايل فرهنگ وتمدن بشري و پيمان باستان شروع ميشود ولي عطرهاي امروزي و صناعي از قرن ۱۹ به آن‌گاه، پا به ميدان رقابت با عطرهاي طبيعي و سنتي گذاشتند.

ديدني اين ميباشد كه بدانيد عطرهاي اول در مصر، روم و كشور ايران باستان ريشه دارا هستند.

 

چه‌گونه بو منحصر به فرد خودمان را گزينش كنيم؟

گزينش رايحه، آرم و علامت حالت كلي شخصيت بشر هاست. رايحه اشخاصي كه اصول عطرزدن را بلد مي باشند، به نوعي مثل امضاي آنهاست. درصورتي كه شما هم چنين تمايلي داريد، بايستي مراحلي را بگذرانيد تا بو قابل قبولي گزينش نمائيد.

 

اولي قدم، فهم و آشنايي مدل عطرهايي ميباشد كه متشخص شما تناسبي ندارند و به هيچ عنوان با شرايط و ويژگي ها ظاهري تان، هماهنگ نيستند. با اين آشنايي ميتوانيد عطرهايي تعيين نماييد كه شخصيت شما‌را جامع تر نمايند خير اينكه با مختصات فردي تان منافات داشته باشند. به عنوان مثال در حالتي كه شخصيتي آهسته و ملايم داريد، به كارگيري از عطرهاي تند با بوهاي به ياد ماندني، به هيچ عنوان با روحياتتان سازگار وجود ندارد و دور‌وبري ها را در عكس العمل با شما سرگردان و سردرگم مي‌كند!

 

مرحله اساسي ديگر اين ميباشد كه عطرها و بو هايي كه دوست نداريد، كنار بگذاريد و پايين هيچ قوانيني حاضر نشويد از آنان استعمال فرماييد. در‌حالتي كه حقيقتا عطري را دوست نداريد يا اين كه بهتر ميباشد بگوييم در صورتي از ته دل، شيدا عطري كه تعيين مي‌كنيد، نيستيد، هرگز نمي توانيد رايحه اصلي يا اين كه به عبارتي رايحه امضايي خودتان را پيدا نماييد. درصورتي كه عطري كه گزينش نموده ايد هيچ تاثير مثبتي روي خودتان ندارد، پس به كارگيري از آن به هيچ وجه پيشنهاد نميشود. بو شما مي بايست قبلي از همگي روي خودتان تاثير عميق و مثبت داشته باشد.

 

سومي مرحله كه بسيار مهم و در تعيين بو امضايي قابل اهميت ميباشد، اين ميباشد كه عطري گزينش نمائيد كه در زمره عطرها و برند هاي شناخته گرديده در صنعت عطرسازي باشد، به اين ترتيب از امتحان و غلط براي گزينش رايحه به كارگيري نكنيد و به عطرهايي اعتماد نماييد كه داراي اعتبار باشند.

 

 


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۲۵:۳۰ توسط:حامد موضوع:

رايحه لانوين اكلت Lanvin eclat D’arpege اصل

عطر زنانه خوشبو

نت هاي تشكيل دهنده لاويا ميباشد آري

نت نخستين: گلابي و تمشك

نت مياني: گل زنبق، شكوفه ميوه پرتقال و ياسمن

نت مبنا: نعناع هندي، دانه تونكا، وانيل و پرالين

براي داده ها بيش تر و خريد مال به كاغذ Lancome la vie est belle مراجعه‌كنيد.

8 – رايحه لانوين اكلت Lanvin eclat D’arpege اصل

بو Lanvin eclat Darpege
متاع سال 2002 مارك لانوين به اسم lanvin eclat D’arpege تحت عنوان يكي‌از لبريز فروش ترين پروداكت هاي اين مارك مطح گرديده و همينطور در بين 15 بو زنانه برتر عالم قرار گرفته ميباشد.

لانوين اكلت عطري ميباشد كه با بكار گيري عطر هاي گل ميوه، سعي بر القاي فضايي آزاد، امن، فرش و نو داراست. مزه و بو اين ادكلن زنانه شيرين ميباشد و طبع آن خنك، همينطور غلظت لانوين اكلت هم ادو تويلت است.

رايحه lanvin eclat D’arpege ظاهري بسيار دلنشين و قشنگ دارااست كه ديدن آن خويش به تنهايي نمودي از متانت ميباشد؛ مايع ياسي رنگ باطن شيشه، پباده سازي بي آلايش، باكس بو ( مكعبي ميباشد كه از خارج هم شيشه ادكلن باطن خويش را نشان ميدهد ) و … كليه در ساخت شم خير و خوبي كه از اين گرفته گرديده سهم دار بوده اند و در سود منجر فروش و اعتنا بسيار ويژه بدين رايحه زنانه گرديده اند.

از لانوين اكلت تحت عنوان عطري موزيكال حافظه مي گردد همينطور شايسته ترين گزينش براي كادو دادن به دختران برنا و نوجوان ميباشد.

نت هاي تشكيل دهنده لانوين اكلت:

نت اول: گل ياس بنفش

نت مياني: گل اسمانتوس، گل صد توماني، شكوفه هلو و گل ويستريا

نت شالوده: مشك، كهربا و سدر

براي داده ها طولاني تر و خريد متاع به كاغذ lanvin eclat D’arpege مراجعه‌كنيد.

7 – رايحه زنانه NINA RICCI PREMIER JOUR

رايحه NINA RICCI PREMIER JOUR زنانه
بو زنانه نينا ريچي پريمير ژور يكي از ديگر از 15 ادكلن غالب زنانه در سراسر دنياست كه با بها سنجيده و منطقي خويش و ارائه محتواي عطري مناسب، طرف داران متعددي را بدست آورده ميباشد. ويژه ترين خصوصيت نينا ريچي پريمير ژور پباده سازي خلاقانه و مخصوص آن ميباشد كه اذهان به ياد ماندني مي ماند البته كاش عطر اين بو هم به همين معيار ماندگاري داشت!

از نينا ژور به عنواني عطري قابل انعطاف و آهسته در مجلات فرنگي حافظه ميشود كه صرفا نقص‌ وارد به آن ماندگاري ميانگين آن ميباشد كه در مقايسه با رقيبان توانا ديگر پاره اي ضعف به حساب ميآيد اما طراحان اين ادكلن با اين روش آن را رفتار كرده اند كه يك رايحه قشنگ و شيك براي استعمال در روز هاي بهاري و تابستاني باشد.


از اين رو نميتوان اين رايحه را با ادكلن هاي سنگين ديگر كه براي استعمال مجالس بدون شوخي و قانوني شبانه درنظرگرفته شده، مقايسه كرد؛ اين بو در كاربرد خويش آنقدر باكيفيت و چيره ظواهر گرديده ميان 15 رايحه زنانه پرفروش عالم قرار گرفته ميباشد و شما هم بايستي با دقت به نياز خويش آن را براي خريد برگزينيد.

NINA RICCI PREMIER JOUR بو اي شيرين و ضد استرس، ادب بخش و طبعي معتدل رو به خنكي دارااست؛ تيم بويايي آن گلي ميباشد و با غلظت ادوپرفيوم ارائه ميشود همينطور نت هاي آن عبارتند از:

نت اول: نارنگي ماندارين و گل نخود بو ابتدايي ميباشد كه از برخورد بعداز پخش شدن عطر را به ارمغان مياورد.

نت مياني: اكنون و هوايي كه بعد از نت نخستين به وجود ميايد، كالا بو هاي گاردنياي ياسمني و گل اركيده ميباشد.

نت نهايي: در آخر چوب دمپايي سپيد، مشك، وانيل و روايح چوبي فضاي شالوده اين بو خواهند بود.

براي داده ها طولاني تر و خريد مال به برگه NINA RICCI PREMIER JOUR رجوع‌نماييد.

6 – رايحه زنانه PACO RABANNE LADY MILLION ادكلني پيچيده

پاكو رابان ليدي ميليون
پاكورابان گشوده هم با ارائه عطري با تيتر ميليون، جايگاهي بين 15 بو زنانه پيروز عالم براي خويش دست و پا كرد. مثل مدام طراحان ايده پرداز و خوش ذوق اين مارك يك متاع گران‌قيمت و هوشمندانه را اين توشه براي خانم ها در سال 2010 روانه بازار كردند.

بو مردانه بسيار مشهور پاكورابان وان ميليون كه از چيره ترين محصول ها مردانه به اكانت مي آمد، دليلي براي ساخت ليدي ميليون زنانه بود. وان ميليون بطري مانند شمش طلا جواهرات داشت و بسيار ديده نواز بود ولي ليدي ميليون يك الماس شيك و خوش دست ميباشد كه مثل مدام احساس لاكچري بودن را به مصرف كننده خويش ميدهد. علاوه بر اين پباده سازي قشنگ، نكته اي هوشمندانه هم راجب اين بطري در حيث گرفته شده‌است كه آن هم توده و گونه بودن و قابل حمل بودن آن ميباشد كه به سادگي در هر كيفي جا ميگردد.

شايد چشم به راه مي‌باشيد كه راجب بو و طبع اين بو بيان كنم؛ كلام كردن راجب بو ادكلن وان ميليون و ليدي ميليون بسيار مشقت بار ميباشد چون اين شركت مدام رايحه هايي يگانه ارائه مينمايد كه در شرايطي‌كه در سايت هاي فرنگي هم راجب آن مطالعه نمائيد شگفت زده ميشويد! اين بلاخره خوش عطر ميباشد يا اين كه خير!!؟؟

عطر اين بو 80 ميل شيرين بوده و طبع آن معتدل ميباشد. براي به كارگيري در فصل هاي نسبتا خنك سال و شب ها بيشترين كاربرد را دارااست. ماندگاري و پخش بوي آن هم قابل پذيرش ميباشد و تيم بويايي آن هم گلي ميوه اي گونه بندي ميگردد.

دوست دارم يه خرده راجب ايده ها يوزرها در مجلات رايحه ادكلن داراي اعتبار جهان راجع‌به اين PACO RABANNE LADY MILLION براي شما بيان‌كنم:

اين بو به يك استدلال آوازه يافته؛ دلبر بودن
اين رايحه را براي همسرم خواهم خريد زيرا خودم دلداده وان ميليون هستم!!
اين بو براي استعمال در روزها، دانشكاه و دفتر به هيچ عنوان مطلوب وجود ندارد.
اينجانب از ليدي ميليون تنها براي ميهماني هاي شبانه، كنسرت ها و … به كارگيري ميكنم و شم بسيار خير و خوبي دارم.
ليدي ميليون يك كدام از امروزي ترين و شگفت انگيز ترين رايحه هاي زنانه دنياست.
اينجانب ليدي ميليون را دارم و از آن متنفر هستم!!!
به‌اين استدلال ميباشد كه ميگويم لحاظ دادن راجب بو اين بو بسيار طاقت فرسا ميباشد اما برد آن نشان مي دهد كه در حالتي كه در‌پي يك رايحه مختص براي مراسم هاي مختص خويش مي باشيد، ليدي ميليون مسلما سزاوار گزينش شدن از سوي شماست.


معرفي رايحه هاي زنانه اي كه شيشه جدابي دارا هستند!قوي بودن وسيع ترين سود اي ميباشد كه طراحان اين ادكلن زنانه، بدنبال آن بوده اند. اين توان و جذابيت و هم‌زمان ساخت فضايي دلنشين، با بو هاي گل شيرين و تلفيق آن با ظلمت دانه هاي تونكا و كاكائو ميباشد.
اكنون كه به اندازه كافي درمورد فضاسازي اين كارولينا هررا گود گرل سخن كرديم، عصر آن رسيده كه مقداري هم راجب بو ها و طبع آن، همينطور ظواهر در لحاظ گرفته گرديده براي اين بو بگوييم:
Good girl عطري معتدل از نگاه طبع ميباشد كه راحيه برنده آن هم همانگونه كه پيشتر گفتيم، شيرين ميباشد و براي آن مجموعه بويايي شرقي گلي در لحاظ گرفته ميشود.
هرچه از خصوصيت هاي مثبت اين رايحه بگوييم نادر گفتيم! زيرا حقيقتا يكي‌از غالب ترين زنانه هاي عالم در طور مورخ ميباشد.
شيشه رايحه زنانه كارولينا يك كفش پاشنه بلند ميباشد كه تلفيق سورمه اي و طلايي صورت ديدني آن را به وجود آوره ميباشد. به گفته طراحان اين ادكلن، ايده گودگرل از كفش سيندرلا گرفته شده‌است.
تحت عنوان آخري خصوصيت اين بو مي‌خواهم شما‌را با پخش عطر و ماندگاري اعجاب انگيز آن آشنا كنم كه‌اين مورد ها نشان مي‌دهد كارولينا با صرف انرژي بسيار زياد ادكلني تمامي چيز تمام به بازار ارائه نموده است كه حق آن حضور در 5 رايحه پيروز دنياست.
نت نخستين: قهوه و بادام
نت مياني: گل مريم و گل ياس رازقي
نت نهايي: دانه تونكا و كاكائو


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۱۹:۵۵ توسط:حامد موضوع:

چه طور عطر بو خويش را تقويت كنيم ؟

عطر زنانه خوشبو
چه طور عطر بو خويش را تقويت كنيم ؟
از خواب بيدار مي شويم . آبي‌رنگ به راز و روي خويش مي‌زنيم . احتمالا ناشتايي مختصري ميخوريم و خرقه ميپوشيم و سراغ بو مي‌رويم . از منزل خارج مي‌آييم و روزي جديد شروع ميشود . بي ترديد توقع داريم سرها به سمت ما بچرخند و چندنفري هم نام عطرمان را بپرسند . ولي خبري وجود ندارد . وارد اطراف عمل مي شويم . بازهم كسي سراغ عطرمان را نمي گيرد . قطعا بو خير و خوبي نزدم ! تصميم ديگري مي‌گيريم .فردا با رايحه ديگري خارج مياييم و ماجرا مجدد تكرار مي‌گردد . ازين لحظه به سپس ديگر به بو خويش اعتنا نميكنيم بلكه حواسمان مي رود سراغ عطرهايي كه سايرافراد زده اند . شامه مان را تيز مي‌كنيم تا بوي بو ساير افراد را شم كنيم و قطعا بوي بو كسي دقت مان را جلب مي نمايد . واي چه عطري ! ببخشيد چه عطري زديد ؟ توقع داريم نام عطري بسيار گرانقيمت و يا اين كه چيزي كه تا به درحال حاضر نشنيده ايم را بشنويم . ولي در بخش اعظمي از مورد ها سود حيرت آورست . عطري كه دقت مارا جلب نموده است گرانتر از عطري وجود ندارد كه ما زده ايم . شايد هم پيش از اين خويش ما ازين رايحه داشته ايم .البته چرا بوي بو ما نمي پيچد ؟
۱- تعيين رايحه و چگونگي به كار گيري از آن اين تفاوتها را منجر ميشود .بو هم مانند جامه آداب پوشيدن داراست ! آري پوشيدن. انگليسي زبانها بو را پوشيدني مي‌دانند براي همين اصطلاح wearing a perfume را بكار مي‌برند . شما بايستي بو مطلوب خويش را پيدا نماييد . پوست شما – روشني يا اين كه تيرگي پوست – چرب يا اين كه كم آب بودن آن – حالت آب و هوايي و فصل در چگونگي بروز بو رايحه دخالت بدون واسطه دارااست . مي بايست بدانيد كدام غلظت رايحه مطلوب پوست شماست Perfume – Eau De Parfume – Eau De Toillet يا اين كه Cologne . Perfume بيشترين مقدار اسانس را دارااست . البته اين بدان معنا وجود ندارد كه پرفيوم بهتر از ديگر عطرهاست . گفتم اين مسئله به طور كامل بستگي به پوست و بيولوژي شما داراست . پرفيومها طولاني تر مطلوب پوستهاي كم آب و روشنند . البته در صورتي مي‌خواهيد بوي رايحه شما اطرافيانتان را آزار ندهد تنها دو اسپري از پرفيوم كافي ميباشد . تويلتها هم مطلوب پوستهاي چرب و تيره اند . با تويلت دوش نگيريد چهار اسپري از تويلتها براي نشر مطلوب عطر رايحه بس ميباشد . در صورتيكه كلن به كار گيري مي‌كنيد ۶ اسپري از كلن ها شايسته ترين واحد سنجش استعمال ميباشد .
۲- پيشين از بو زدن بي ترديد دوش بگيريد . اين نكته كليدي ميباشد . دوش دريافت كردن سبب ساز مي‌شود ترشحات سطح پوست شما كه ممكن ميباشد كيفيت بو را در اثر عكس العمل شيميايي ذيل تاثير قرار دهد به طور كامل زدوده شود .
از شامپوي تن فارغ از بو و يا اين كه در حدود بو اي كه ميخواهيد به كار گيري فرمائيد سود بگيريد . زمان به كارگيري از صابون خانگي گلنار تمام شده‌است .
پس از استحمام بدنتان را تماما كم آب فرمائيد . درصورتي كه لوسيون عطري را كه به كار گيري مي‌كنيد داريد بدنتان را با لوسيون مربوط نماييد . در‌صورتي‌كه نداريد با كرم مرطوب كننده بي رايحه دستها – فيس و گردنتان را مرطوب نمائيد . بيست دقيقه طاقت فرمائيد تا مرطوب كننده يا اين كه لوسيون به طور كامل جذب پوست شود . درباره‌ي برخي اشخاص ممكن ميباشد دوران دوره جذب به چهل دقيقه هم رسد .
آقايان هم لازمست بعداز خروج از گرمابه و در چهره تصحيح از افتر شيو استعمال نمايند . اين نكته مهمي ميباشد .
۳- حال رايحه خويش را برداريد . از مسافت بيست سانتيمتري بو را بر روي نقاط نبض دار تن اسپري نماييد . نگران نباشيد رايحه هدر نمي رود . رايحه نبايد پوست شما‌را تر نمايد بلكه ذرات آن بايستي بر روي پوست شما بنشيند .
نبض دو دست – پايين گوشها بر روي گردن – نبض آرنجها و پشت زانوها شايسته ترين مكان براي پاشيدن رايحه ميباشد . هيچ زمان نقاطي را كه رايحه بر آن اسپري گرديده به هم نماليد . ما عادت دارم رايحه را بر روي پوست خويش بماليم اين فعاليت اشتباه ميباشد . چراكه سبب ساز مي‌گردد حلال رايحه تركيبات سطح پوست را حل كرده و به يار و همدم اسانس رايحه منتشر نمايد .
۳- مشام شما پنح دقيقه بعد از آن مالامال مي‌شود و شما ديگر عطر را شم نخواهيد كرد . اين دليلي بر اين وجود ندارد كه سايرافراد متوجه بو شما نميشوند . خود باوري داشته باشيد . همين زمينه فارغ از آنكه بدانيد بر تكثير بو رايحه شما تاثير ميگذارد . چهار ساعت پس از استعمال از بو يك توشه ديگر و صرفا دو اسپري بر روي نبض ها عطر را تجديد فرمائيد . اعتقادوباور بدانيد بو بو شما فضار را لبريز ميكند .
۴- در صورتيكه آنتي بيوتيك مصرف مي‌كنيد رايحه نزنيد و يا اين كه بيشتراز دو اسپري نزنيد.
تركيبات آنتي بيوتيك معمولا اثري غير مطلوب بر ترشحات پوستي شما نهاده و در كمي مورد ها بو بو شما‌را غير مطلوب مينمايند . درصورتي كه ترشي يا اين كه فلفل و يا اين كه چاشني تند يار طعام خورده ايد مطلقا بو بو شما هم تغيير‌و تحول خواهد كرد . بدين قضيه اعتنا فرمائيد .
۵- پس از به كار گيري از بو آن را در دور و بر خنك و به دور از تابش آفتاب محافظت نماييد . عطرها در‌اين حالت معمولا تا هشت سال تازگي بو خويش را نگهداري مي‌كنند . صد رد صد درپوش نگهدارنده رايحه را بعداز به كار گيري روي والف بگذاريد . در صورتي عطري را براي برهه زماني عصر متعددي استعمال نخواهيد كرد رايحه را داخل باكس خويش و درون گوني اي پلاستيكي با درب بسته و درمحيط خنك مراقبت فرمائيد .
۶- به فصل استعمال و عصر هاي پيشنهادي براي استعمال رايحه و مكان آن دقت فرمائيد . هر عطري براي استعمال در قوانيني مطلوب ميباشد خير كليه وضعيت .از روايح سنگين در محافل قانوني – روايح نو و لطيف در توده از صميم قلب و روايح تند در خارج از خانه به كارگيري نمائيد .
۷ – خانمها ميتوانند دو اسپري هم روي موهاي خويش بو بزنند . جنبش موها تكثير عطر را به شدت تقويت خواهد كرد . ولي خير در خيابان ! زيرا با گشت پند مواجه مي‌شويد منظورم در ميهماني ميباشد .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۶:۳۱ توسط:حامد موضوع:

آيا مي دانيد تفاوت بو و ادكلن در چه مي باشد

عطر زنانه خوشبو 
آيا مي دانيد تفاوت بو و ادكلن در چه مي باشد
براي خيلي ها سوال ميباشد كه ادكلن با بو چه فرقي دارااست امديوتارم درين مقاله به شما امداد كرده باشيم گذشته از هر توضيحي در آغاز زمينه اسانس ها را مي بايست جداگانه كرد.

به عطرهايي كه در شيشه ها مالامال مي‌شوند و اكثر وقت ها هم حالتي روغني دارا‌هستند، اسانس گفته مي گردد. و البته لفظ اصلي خويش بو يا اين كه به عبارتي Perfume رايحه در كشور‌ايران كلاً به همگي عطرهايي غير از اسانس ها گفته ميشود. به اين ترتيب شما در صورتيكه كه مي‌خواهيد خريد فرمائيد و خريدي به جز اسانس ها داريد، در واقع شما در پي رايحه ميباشيد و مي بايست از كلمه و واژه رايحه براي خريدتان به كارگيري فرماييد.

 

 

 

تفاوت بو و ادكلن:
همان گونه كه ميدانيد عطرها از تركيبات اسانس مواد نپخته (گياهان، مشك و …) و آب و الكل تشكيل‌شده اند. تفاوت رايحه و ادكلن در ترازو اسانس به عمل رفته در آب و الكل داخل يك بو است.
هر قدر معيار اسانس به فعاليت رفته در رايحه اضافه باشد اين بو دوام و ماندگاري بالاتري داراست. لفظ بو يا اين كه به عبارتي Perfume به عطري گفته مي گردد كه حدود 15 تا 25 درصد اسانس در آن به عمل رفته باشد و ادكلن يا اين كه به عبارتي Eau de cologne به نوعي گفته ميگردد كه حدود 2 تا 5 درصد اسانس در آن به عمل رفته و ماندگاري بسيار پاييني داراست.

عطرها از حيث ماندگاري، دوام و ترازو اسانس به فعاليت رفته در آنان، به 6 گونه تقسيم مي گردند:

• Perfume: معيار اسانس به عمل رفته 15 تا 25 درصد
• Soie de Perfume: اسانس حدود 15 تا 18 درصد
• Eau de Perfume: اسانس حدود 8 تا 15 درصد
• Eau de Toilette: اسانس 4 تا 10 درصد
• Eau de Cologne: اسانس 2 تا 5 درصد
• Eau de fraiche يا اين كه Deodorant: اسانس كمتر ار 3 درصد كه به عبارتي اسپري ها مي‌باشند.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۰:۱۸ توسط:حامد موضوع:

بو ارزان ارزش هيچ زمان!

عطرزنانه خوشبو

بو ارزان ارزش هيچ زمان!

توجه داشته باشيد كه هيچ گراني بي حكمت وجود ندارد! حتما يك رايحه ارزان ارزش خير چندان پر اسم و رسم نمي تواند جاي موسسه ها داراي اعتبار آفريننده رايحه را بگيرد. راجع به عطرهاي نامرغوب بايستي بدانيد كه ممكن ميباشد بعداز به كار گيري بد رايحه شوند براي همين درصورتي كه از اين جور عطرها داريد آن‌ها را به هيچ عنوان او لباستان اسپري نكنيد. اين فعاليت سبب ميشود بوي بد به خورد جامه برود و به مشقت بتوانيد از دستش خلاص گرديد ولي در‌صورتي‌كه روي مچ دست هايتان اسپري گرديده باشد با شست و شو به راحتي از في مابين خواهد رفت.

بو را معمولا روي خرقه اسپري نميكنند، به خصوص پرفيوم ها و ادوپرفيوم ها، زيرا واحد سنجش روغن آن ها بالاست و روي خرقه لكه مي اندازد اما در شرايطي‌كه خيلي دوست داريد لباستان هم بوي بو بدهد، مي‌توانيد رايحه را روي جامه هاي تيره و با مسافت اسپري فرمائيد، آن هم در محل هايي كه به ديده نمي آيند، مثل پايين تاي گريبان جامه.

رايحه گرم، رايحه سرد

معمولا اضافه اشخاص تعريف و تمجيد معمولي رايحه گرم و سرد را مي‌شناسند؛ مي‌دانند عطرهايي كه در آن ها بو شكلات يا اين كه چوب كفش تابستاني يا اين كه چاشني هاي شرقي به فعاليت رفته باشد عطرهاي گرم به اكانت مي‌آيند و عطرهايي كه در آن‌ها بو ليمو و نارنج يا اين كه هندوانه به فعاليت رفته باشد عطرهاي خنك مي‌باشند. براي فصل هاي سرد مي بايست از عطر هاي گرم بهره برد و براي فصل هاي گرم از بو هاي سرد.

اكنون كه به تدريج به فصل بهار نزديك مي شويم، بد وجود ندارد به تفكر تغيير دادن عطرتان بيفتيد. براي اين فصل از عطر هاي خنك به كارگيري فرمائيد. بهتر ميباشد براي اين فصل 2 رايحه تهيه و تنظيم فرماييد؛ يكي‌از براي به كار گيري روزانه و ديگري براي ضيافت ها. عطرهاي سنگين، مثل توليد ها كمپاني ديور يا اين كه ورساچه را در ضيافت ها استعمال نماييد؛ اين عطرها معمولا به تلخي يا اين كه شيريني مي‌زنند.

از آنجايي كه با ورود به بهار روزهاي گرم هم به تدريج خودي نشان مي‌دهند به سراغ عطرهايي با ماندگاري خوب برويد. تن در فصول گرم سال، اضافه عرق مي‌كند و همين زمينه سبب از دربين رفتن زود به زود بوي رايحه مي‌شود. برخلاف فصل‌زمستان كه عطرها براي خودشان درحال حاضر حالاها ميمانند و جايي نمي مراحل!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۴:۱۰ توسط:حامد موضوع:

عطرهاي خوشبو و ماندگار زنانه

عطر زنانه خوشبو

معرفي عطرهاي خوشبو
بو بولگاري گونه Omnia Coral EDT
اين بو خوشبو و فوق العاده كه او‌لين رايحه ليست ۱۰ ادكلن زنانه خوشبو و ارزان مي‌باشد، كالا مارك خوش اسم بولگاري بوده كه در سال ۲۰۱۲ بوسيله مستر نوز پر اسم و رسم خويش يعني آلبرت موريلاس ساخت و روانه بازار شد. با به كار بستن از اين بو خوشبو شما شم احساساتي بودن و جواني پيدا خواهيد كرد به دليل آن كه در نت اول خويش بو هاي ترنج و توت خارجي وحشي را استشمام خواهيد كرد و بعد در نت مياني مي‌توانيد بو عالي انار، گل باميه و نيلوفر آبي رنگ را تجربه نمائيد و حس راز معاش داشته باشيد. در نت نهايي نيز اين رايحه عطر مشك و سدر را پخش خواهد كرد تا در فيض عطر اي شيرين را داشته باشد. شما ميتوانيد اين ادكلن زنانه خوشبو و ارزان را از لينك و پيوند پايين خريداري نمائيد


ادو تويلت بولگاري Omnia Coral
ارزش براي شما: ۴۷۵٬۰۰۰ تومان
مشاهده جنس و خريد
توصيه ويژه
رايحه لاليك گونه Le Parfum EDP
لاليك مدام برندي دوست داستني و پربازديد ميان خانوم بوده ميباشد و اين دليلي جز ارائه بو هاي خوشبو و خوشگل نمي تواند داشته باشد. اين ادكلن زنانه خوشبو و ارزان قميت نيز همين سيرتكامل ميباشد و دارنده ظاهري بسيار خوشگل بوده كه در كنار عطر هاي ترنج و فلفل سياه، ياسمن و آفتاب گردان و بادام، دانه تونكا و چوب دمپايي و وانيل منجر به وجود وارد شدن يك رايحه خوشبو با عطر ملايم و شيرين شده‌است. اين بو ۱۰۰ ميلي ليتري مال مرزو بوم فرانسه ميباشد و سختي قيمتي آن ۱۵۰تا۲۰۰ هزار تومان مي‌باشد. در شرايطي‌كه ميخواهيد مدام ميان عزيزان خويش بوي نيكي داشته باشيد به هيچوجه اين ادكلن زنانه خوشبو و ارزان بها را از دست ندهيد.

معرفي 10 ادكلن زنانه خوشبو و ارزان ارزش 100تا200 هزار توماني


ادو پرفيوم لاليك Le Parfum
بها براي شما: ۳۶۱٬۰۰۰ تومان
مشاهده فرآورده و خريد
توصيه ويژه!!
بو پاكورابان دسته Black XS EDT
پاكوربان بلك نيز از رايحه هاي خوشبو با ماندگاري بسيار بالا است. اين رايحه را مي شود به تيتر يك كدام از شايسته ترين هاي ادكلن زنانه خوشبو و ارزان بها دانست. ظواهر اين رايحه صورتي و سياه رنگ ميباشد كه در شيشه اي خوشگل قراردارد و ميتواند هر خانومي را به سمت خويش جذب نمايد. اين بو در نت آغازين خويش بو آلوچه، فلفل صورتي، زغال لخته را پخش خواهد كرد و بعداز آن نيز در نت مياني بو خوب گل رز، كاكائو و بنفشه شيرين را خواهد داشت تا تداعي كننده يك عطر شيرين باشد و در غايت در نت آخري خويش عطر اسانس هاي وانيل، نعنا هندي و چوب را به مشام خواهد رسانيد. اين رايحه براي خانوم هاي مالامال انرژي و خنده رو پيشنهاد ميشود تا از شادابي ان ها هيچ زمان كاسته نشود.

ادو تويلت پاكورابان Black XS
بها براي شما: ۵۹۵٬۰۰۰ تومان
بو اكسيس دسته Floral Gold EDFP
شايد يكي‌از زيباترين رايحه هاي جانور در بازار همين رايحه اكسيس فلورال گلد باشد. اين رايحه بر روي شيشه خويش پباده سازي فوق العاد زيبايي داراست كه هر گاه به آن نگاه نماييد سرشار از انرژي خواهيد شد و وقتي جذاب خيس مي‌شود كه با عطر هاي نارنج و انگور و گل نيلوفر و ياسيمين و كهربا و مشك انرژي مضائفي اخذ فرماييد. اين بو طبع معتدلي دارااست و مي اقتدار از آن در هر فصلي از سال بهره برد و از آن لذت پيروزي؛ همينطور بو آن نيز شيرين و خنك و گلي است. مارك اكسيس براي مرز و بوم فرانسه است و ادكلن زنانه خوشبو و ارزان بها فلورال گلد نيز بوسيله تيم INCC ساخت و روانه بازار شده‌است. براي فراهم نمودن داده ها طولاني تر و همينطور خريد بدون واسطه اين رايحه به پيوند پايين رجوع‌نماييد.
ادو پرفيوم اكسيس Floral Gold
ارزش براي شما: ۳۴۵٬۰۰۰ تومان

بو آرماند باسي دسته Happy In Red EDT
هپي اين رد عطري هست كه از آن در زمستان مي اقتدار شايسته ترين به كارگيري را كرده و در هواي سرد سرشار از انرژي شد به اين دليل كه اين بو طبع گرمي داراست و با عطر خوب خويش در نت آغازين آن عطر فلفل صورتي و پرتقال ماندارين پخش خواهد شد، و آن‌گاه در نت مياني عطر زنبغ ياس و سنبل به مشام دور‌وبري ها خواهد رسيد تا هم زمان با ادب انرژي وصف ناپذيري نيز تزريق كند و در غايت در نت آخرين بوي اسانس هاي مشك و نعنا هندي و خس خس را استشمام كرده و شم عالي پيدا نمائيد. اين رايحه فرآورده مارك آرماند باسي از ميهن اسپانيا است و در سال ۲۰۱۲ توسط مستر نوز Sylvie fischer ساخت و به بازار معرفي شده‌است تا در ليست ۱۰ ادكلن زنانه خوشبو و ارزان ارزش ما نيز قرار بگيرد.
ادو تويلت آرماند باسي Happy In Red
ارزش براي شما: ۱۹۸٬۰۰۰ تومان

رايحه چوپارد جور Happy Spirit EDP
مارك چوپارد با معرفي رايحه هپي اسپيريت مردم را هيجان زده كرد به دليل آن كه شيشه اين بو به صورت يك قلب است و ترازو رايحه باقيمانده نيز از خارج قابل مشاهده بوده و مي اقتدار را روءيت كرد. اين بو خوشبو كه مشقت قيمتي آن ۱۰۰تا۱۵۰ هزار توماني مي‌باشد مي‌تواند يك تعيين ايده آل براي خانوم هايي باشد كه عطر هاي شيرين را دوست دارا‌هستند. اين رايحه در بهار و فصل‌تابستان ميتواند همت فوق العاده اي داشته باشد و در گرماي روز كاربر را سرشار از ادب نمايد به دليل آن كه طبعي خنك كرد. مارك چوپارد براي مرزوبوم سوئيس مي‌باشد و شما مي‌توانيد ورژن اصل و اورجينال اين بو را كه ۵۰ ميلي ليتري نيز است از لينك و پيوند ذيل خريداري نماييد.
ادو پرفيوم چوپارد Happy Spirit
ارزش براي شما: ۳۴۰٬۰۰۰ تومان

رايحه جاستين بيبر نوع Someday EDP
جاستين بيبر هنرمند و خواننده برنا كه در راز تا راز جهان شناخته شده‌است در سال ۲۰۱۱ او‌لين رايحه را با اسم سام دي به عنوان مارك جاستين بيبر روانه بازار كرد. اين رايحه خوشبو كه عطر اي ميوه اي و گلي داراست بسيار گزينه اعتنا دختران ۱۴ تا ۱۸ ساله قرار گرفت و از اين رو اين مارك چيره شد به آن چه هدفش را داشت دست يابد. طبع خنك سام دي و ارزش ۱۵۰تا۲۰۰ هزار توماني آن منجر شده‌است تا اين بو نيز در ليست ۱۰ ادكلن زنانه خوشبو و ارزان بها قرار گيرد، از اسانس هايي كه در ايجاد اين بو مصرف شده ميباشد مي شود به گلابي، تمشك، پرتقال ماندارين، ياسمن و وانيل اشاره نمود. ظواهر اين رايحه نيز شيشه اي پر‌نور بوده كه درب آن همانند يك گل قرمز‌رنگ است؛ در شرايطي‌كه بدين بو عشق و علاقه مند گرديده ايد  ​
ادو پرفيوم جاستين بيبر Someday
ارزش براي شما: ۰ تومان

رايحه گس دسته GIRL EDT
هشتمين عطري كه تواسنته ميباشد خودش را در ليست ۱۰ ادكلن زنانه خوشبو و ارزان جاي دهد مرتبط با مارك گس مي‌باشد. رايحه گرل از آن گونه از رايحه هايي ميباشد كه نمي قدرت در جايي صحبت از بو هاي ارزان قميت و خوشبو به در بين آورد ولي اسم گرل گس را در آنجا مشاهده نكرد. اين بو در نت آغازين خويش بو برموگات، طالبي و تمشك را خواهد داشت و بعد از آن در نت مياني عطر ملخ سياه، زنبغو اركيد را پخش خواهد تا در نت آخري با مخلوط شدن عطر هاي وانيل و چوب دمپايي تشكيل دهنده يك رايحه بسيار خوشبو با طبع گرم را بدهد. اين رايحه كالا مملكت امريكا مي‌باشد و بسته بندي صورتي رنگ دارااست كه آيتم عشق و علاقه دختران برنا و شيك پوش هست. براي خريد اين ادكلن زنانه خوشبو و ارزان بها ۱۵۰تا۲۰۰ هزار توماني از لينك و پيوند تحت به كار گيري كنيد.
ادو تويلت گس Girl
ارزش براي شما: ۳۴۵٬۰۰۰ تومان

بو لنوين نوع Marry Me EDP
لانوين يكي سابق ترين مارك هاي رايحه سازي مي‌باشد و چهت نيل به برد درين صنعت پستي بلندي هاي متعددي را تجربه نموده است. بو كه در اينجا قصد معرفي آن را داريم مري مي اسم دارااست كه براي خانوم هاي في مابين سال و برنا مورد بسيار نيكي مي‌تواند باشد. اين بو خوشگل رو همينطور دارنده طبع گرمي مي‌باشد كه مي قدرت آن را در فصل‌زمستان و فصل‌پاييز كه هوا سرد مي گردد به كار گرفت و در نقط ي اوج سوز‌و‌سرما با عطر آن سرشار از انرژي شد. رايحه لنوين مري مي كالا مرزو بوم فرانسه مي‌باشد و در بسته بندي هاي ۱۰۰ ميلي ليتري با ارزش ۱۰۰تا۱۵۰ هزار توماني به فروش مي‌رسد. تني چند از اسانس هاي به فعاليت رفته در‌اين بو عبارتند از: نارنج، هلو، ياسمن، مگنوليا، سدر، مشك و كهربا.

معرفي 10 ادكلن زنانه خوشبو و ارزان بها 100تا200 هزار توماني


ادو پرفيوم لنوين Marry Me
ارزش براي شما: ۳۷۹٬۰۰۰ تومان

بو لاليك دسته Azalee EDP
مارك لاليك به قدري بين خانوم ها دوستداشتني و معروف است كه باري ديگر عطري از اين مارك را در ليست ۱۰ ادكلن زنانه خوشبو و ارزان قرار گرفت. اين مارك به صورت عجيبي دوست داران متعددي را از خانوم هاي برنا و بين سال براي خويش گردآوري نموده است. درين ادكلن زنانه خوشبو و ارزان بها خويش نيز در نت آغازينش بو هاي فريجا، هلو و ترنج را به مشام خواهد رساند و در نت مياني نيز بو اسانس هاي ياسمن، وسيع گيا، بلومريا و گل رز را پخش خواهد كرد و در غايت در نت آخرين نيز بو چوب كفش تابستاني و مشك و نعنا هندي را پخش خواهد كرد.

 

اين ادكلن زنانه خوشبو و ارزان بها در بسته بندي هاي ۱۰۰ ميلي ليتري با ارزش ۱۵۰تا۲۰۰ هزار توماني به فروش ميرسد كه شما نيز مي‌توانيد از لينك و پيوند تحت مبادرت به خريد آن فرمائيد. همينطور اين رايحه طبعي معتدل داراست كه مي قدرت از آن در هر فصلي از سال به كار گيري كرده و لحظات نيكي را با عطر شيرين و ملايم آن توليد.


برچسب: عطر زنانه خوشبو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۶:۴۴ توسط:حامد موضوع: